Sbírka pro Nastěnku: Pomozme jí získat nový vozík!

České Budějovice / Sbírku organizuje Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú.

{}

Sbírka pro Nastěnku: Pomozme jí získat nový vozík!

0 %

Vybráno 25 451 Kč z 24 488 Kč
Zbývá -438 dnů
Sbírka byla ukončena 13. května 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Představte si malou Nasťu. Její život není snadný. Narodila se s těžkým kombinovaným postižením, které jí brání v tom, aby mohla běhat a dovádět s ostaními dětmi a být jednoho dne nezávislá. Každý den potřebuje celodenní péči a pomoc druhé osoby. Její rodiče dělají vše, co je v jejich silách, aby jí poskytli co nejlepší péči, ale i tak je to pro ně těžké. Navíc museli opustit svou vlast kvůli válce na Ukrajině a začít znovu v České republice.

Péče o dítě s hendikepem

Naštěstí našli pomoc v Centru ARPIDA v Českých Budějovicích. Nasťa zde dochází na fyzioterapii a muzikoterapii a 3krát týdně ji rodiče nechávají v mateřské škole, která je přizpůsobena pro děti s podobným postižením. Ačkoliv je to pro ni velká pomoc, potřebuje nový vozík.

Kvalitnější vozík Nastě umožní pohodlnější sezení a snadnější přepravu.

Bohužel, zdravotní pojišťovna nepokryje celou částku a rodina musí zaplatit doplatek, na který je vypsána tato sbírka. To je pro ně velká finanční zátěž, kterou si nemohou dovolit.

Proto se obrací na vás s prosbou o finanční pomoc. Každá vaše podpora pomůže Nastě a její rodině získat potřebný mechanický vozík a zlepšit tak kvalitu života této malé holčičky.

Věříme, že v naší společnosti existuje dostatek laskavých a štědrých lidí, kteří se rozhodnou pomoci. Vaše pomoc bude mít pro Nasťu a její rodinu obrovský význam. Děkujeme vám za pozornost, kterou jste věnovali tomuto příběhu, a za jakoukoli finanční podporu, kterou poskytnete. Vaše laskavost a štědrost změní život této malé holčičky a její rodiny navždy.

Děkujeme.

Poděkování

24. 11. 2023

Ráda bych za celou naší rodinu vyjádřila hluboké poděkování Nadaci Znesnáze21 a všem dárcům, kteří přispěli na zakoupení dětského mechanického vozíku, který je pro naši dceru tak nezbytný. Vozík je velmi pohodlný a dcera se v něm cítí dobře. Moc děkujeme za podporu ve složité životní situaci. 

Sbírku již podpořilo 35 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

5 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

222 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 221 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Snad to pomůže.“
1 111 Kč — Anonymní IT před rokem

„Přeji jen vše dobré a hlavně hodně lásky kolem a dobré lidi s kterými se bude vždy čemu smát. “
2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem