Sbírka pro Nastěnku: Pomozme jí získat nový vozík!

České Budějovice / Organizer: Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Sbírka pro Nastěnku: Pomozme jí získat nový vozík!

Amount raised 3 206 Kč of 24 488 Kč goal
Left 48 days
13 % z původního cíle
The campaign has ended 13. May 2023

Help by sharing

Představte si malou Nasťu. Její život není snadný. Narodila se s těžkým kombinovaným postižením, které jí brání v tom, aby mohla být nezávislá. Každý den potřebuje celodenní péči a pomoc druhé osoby. Její rodiče dělají vše, co je v jejich silách, aby jí poskytli co nejlepší péči, ale i tak je to pro ně těžké. Navíc museli opustit svou vlast kvůli válce na Ukrajině a začít znovu v České republice.

Péče o dítě s hendikepem

Naštěstí našli pomoc v Centru ARPIDA v Českých Budějovicích. Nasťa zde dochází na fyzioterapii a muzikoterapii a 3krát týdně ji rodiče nechávají v mateřské škole, která je přizpůsobena pro děti s podobným postižením. Ačkoliv je to pro ni velká pomoc, potřebuje nový vozík.

Kvalitnější vozík Nastě umožní pohodlnější sezení a snadnější přepravu.

Bohužel, zdravotní pojišťovna není schopna pokrýt celou částku a rodina musí zaplatit doplatek, na který je vypsána tato sbírka. To je pro ně velká finanční zátěž, kterou si nemohou dovolit.

Proto se obrací na vás s prosbou o finanční pomoc. Každá vaše podpora pomůže Nastě a její rodině získat potřebný mechanický vozík a zlepšit tak kvalitu života této malé holčičky.

Věříme, že v naší společnosti existuje dostatek laskavých a štědrých lidí, kteří se rozhodnou pomoci. Vaše pomoc bude mít pro Nasťu a její rodinu obrovský význam. Děkujeme vám za pozornost, kterou jste věnovali tomuto příběhu, a za jakoukoli finanční podporu, kterou poskytnete. Vaše laskavost a štědrost změní život této malé holčičky a její rodiny navždy.

Děkujeme.

7 donations

777 Kč — Anonymous donor 3 days ago

252 Kč — Anonymous donor 1 week ago

252 Kč — Anonymous donor 1 week ago

1 221 Kč — Petra Kou 2 weeks ago

“Holčicko, přeji úsměv na tváři! Snad penízky pomůžou ❤️”
200 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago