Sbírka pro naše ukrajinské kolegy

Celý svět / Sbírku organizuje ZAMĚSTNANCI A SPOLUPRACOVNÍCI VE SPOLEČNOSTECH OKIN GROUP ue.niko@avosemilk.eicul

{}
0 %

Sbírka pro naše ukrajinské kolegy

Vybráno 16 911 Kč z 0 Kč
Zbývá 25 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. července 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Milé kolegyně, milí kolegové,

po vypuknutí války na Ukrajině jsme obdrželi dotazy, jak můžete jako zaměstnanci společnosti OKIN pomoci svým kolegům buď přímo na Ukrajině, nebo těm, kteří Ukrajinu opustili a potřebují pomoc v nových dočasných domovech. Slíbili jsme, že najdeme způsob, jak naši pomoc doručit kolegům, kteří zůstali na Ukrajině.

Jak to dnes na Ukrajině vypadá? Ve společnosti OKIN FACILITY na Ukrajině pracuje celkem 407 zaměstnanců. OKIN FACILITY má pobočku v Charkově, odkud pochází většina našich zaměstnanců, takže se nachází v epicentru války. Dnes je situace taková, že téměř 40% našich zaměstnanců nemůže pracovat, protože 50% klientů společnosti OKIN na Ukrajině dočasně pozastavilo svou činnost. OKIN FACILITY částečně vyplácí mzdy všem zaměstnancům, ale desítky z nich mají zničené domovy, žijí u příbuzných, známých nebo cizích lidí. Každého postihla válka jinak, ale týká se všech. Konflikt pokračuje, ale OKIN FACILITY se bude snažit co nejdříve vrátit k normálnímu provozu.

Abychom alespoň částečně pomohli našim kolegům na Ukrajině vrátit se do normálního života, vyhlašujeme ve spolupráci českou neziskovou organizací znesnáze21 sbírku pro celou skupinu OKIN GROUP.

Následně nezisková organizace znesnáze21 rozdělí celkovou částku počtem zaměstnanců OKIN FACILITY a peníze budou převedeny na účty zaměstnanců na Ukrajině. 

Sbírku již podpořilo 10 dárců

250 Kč — Lukáš Fiala před 10 hodinami

„Ми думаємо про вас!“
500 Kč — MDO před týdnem

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„МИ З ВАМИ!“
2 000 Kč — Jin před týdnem

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Držte se, myslíme na vás!“
777 Kč — Pája před 3 týdny

10 400 Kč — Tomáš Ammer před 3 týdny

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

111 Kč — anonym před 3 týdny