Sbírka pro naše ukrajinské kolegy

Celý svět / Sbírku organizuje ZAMĚSTNANCI A SPOLUPRACOVNÍCI VE SPOLEČNOSTECH OKIN GROUP Klimešová

{}
0 %

Sbírka pro naše ukrajinské kolegy

Vybráno 41 761 Kč z 0 Kč
Zbývá -229 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 14. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Milé kolegyně, milí kolegové,

po vypuknutí války na Ukrajině jsme obdrželi dotazy, jak můžete jako zaměstnanci společnosti OKIN pomoci svým kolegům buď přímo na Ukrajině, nebo těm, kteří Ukrajinu opustili a potřebují pomoc v nových dočasných domovech. Slíbili jsme, že najdeme způsob, jak naši pomoc doručit kolegům, kteří zůstali na Ukrajině.

Jak to dnes na Ukrajině vypadá? Ve společnosti OKIN FACILITY na Ukrajině pracuje celkem 407 zaměstnanců. OKIN FACILITY má pobočku v Charkově, odkud pochází většina našich zaměstnanců, takže se nachází v epicentru války. Dnes je situace taková, že téměř 40% našich zaměstnanců nemůže pracovat, protože 50% klientů společnosti OKIN na Ukrajině dočasně pozastavilo svou činnost. OKIN FACILITY částečně vyplácí mzdy všem zaměstnancům, ale desítky z nich mají zničené domovy, žijí u příbuzných, známých nebo cizích lidí. Každého postihla válka jinak, ale týká se všech. Konflikt pokračuje, ale OKIN FACILITY se bude snažit co nejdříve vrátit k normálnímu provozu.

Abychom alespoň částečně pomohli našim kolegům na Ukrajině vrátit se do normálního života, vyhlašujeme ve spolupráci českou neziskovou organizací znesnáze21 sbírku pro celou skupinu OKIN GROUP.

Následně nezisková organizace znesnáze21 rozdělí celkovou částku počtem zaměstnanců OKIN FACILITY a peníze budou převedeny na účty zaměstnanců na Ukrajině. 

Sbírku již podpořilo 21 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

2 000 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

1 000 Kč — Marcela Barcalová před 8 měsíci

1 000 Kč — Stanislav Frydrych před 8 měsíci

10 000 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

„:)“
1 225 Kč — O před 8 měsíci

373 Kč — Petra Klímková Krips před 8 měsíci

3 000 Kč — Milan März před 8 měsíci

3 000 Kč — Lucie před 8 měsíci