Samoživitel Radoslav potřebuje vaši pomoc

Třinec / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Samoživitel Radoslav potřebuje vaši pomoc

0 %

Vybráno 7 926 Kč z 53 424 Kč
Zbývá -145 dnů
Sbírka byla ukončena 21. listopadu 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Radoslav a jsem táta samoživitel. Starám se o syna sám od jeho 3 let, kdy se jeho matce projevila schizofrenie, kvůli které pobývá v ústavech a nyní v chráněném bydlení a je omezena ve svéprávnosti tak, že není schopna samostatně právně jednat, vyjma běžných záležitostí každodenního života a má ustanoveného opatrovníka.

Matce nebyla soudem stanovena povinnost hradit výživné pro syna s ohledem na její nízký příjem. Matka se finančně nijak nepodílí na nákladech spojenými s potřebami syna.

Musel jsem se tedy o syna starat sám, přesto že chvílemi to bylo náročné, jelikož syn má autismus a ADHD. Nic z toho mi ale nebrání ho nade vše milovat.

Nyní to všechno však přestávám zvládat díky častým nemocenským a začínám se hodně zadlužovat, syn je v pubertě a přišly nové, ještě větší problémy, které se týkají jeho diagnóz, přesto doufám, že bude lépe.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte mi vybrat peníze na notebook pro syna do školy na grafický obor, na který momentálně nejsem schopný ušetřit.

Jsem pracující, ale moje příjmy nejsou vysoké, pobírám příspěvek na bydlení dle příjmu kolem 2000 Kč. Půjček mám několik, ale vyřizuji konsolidaci. Prosím, pomozte mi vybrat peníze na notebook pro syna do školy na grafický obor, na který momentálně nejsem schopný ušetřit. Velmi pozitivně tak ovlivníte jeho budoucnost. Za zbytek mu pořídil horské kolo, jelikož se věnuje cyklistice, baví ho a já bych ho i přes finanční problémy chtěl podporovat v jeho zájmech.


Děkuji za vše, co pro nás můžete udělat.

Jste v podobné situaci? Založte si sbírku zde

Sbírku již podpořilo 13 dárců

1 221 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Snad vám to pomůže “
5 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Ať se vše obrátí k lepšímu…“
500 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

300 Kč — Pecco před 5 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Požehnaný čas Vám přeji “
373 Kč — Barbora Tolaszová před 5 měsíci

1 221 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci