Samoživitel Radoslav potřebuje vaši pomoc

Třinec / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Samoživitel Radoslav potřebuje vaši pomoc

Amount raised 7 926 Kč of 53 424 Kč goal
Left -145 days
15 % z původního cíle
The campaign has ended 21. November 2023

Help by sharing

Jmenuji se Radoslav a jsem táta samoživitel. Starám se o syna sám od jeho 3 let, kdy se jeho matce projevila schizofrenie, kvůli které pobývá v ústavech a nyní v chráněném bydlení a je omezena ve svéprávnosti tak, že není schopna samostatně právně jednat, vyjma běžných záležitostí každodenního života a má ustanoveného opatrovníka.

Matce nebyla soudem stanovena povinnost hradit výživné pro syna s ohledem na její nízký příjem. Matka se finančně nijak nepodílí na nákladech spojenými s potřebami syna.

Musel jsem se tedy o syna starat sám, přesto že chvílemi to bylo náročné, jelikož syn má autismus a ADHD. Nic z toho mi ale nebrání ho nade vše milovat.

Nyní to všechno však přestávám zvládat díky častým nemocenským a začínám se hodně zadlužovat, syn je v pubertě a přišly nové, ještě větší problémy, které se týkají jeho diagnóz, přesto doufám, že bude lépe.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte mi vybrat peníze na notebook pro syna do školy na grafický obor, na který momentálně nejsem schopný ušetřit.

Jsem pracující, ale moje příjmy nejsou vysoké, pobírám příspěvek na bydlení dle příjmu kolem 2000 Kč. Půjček mám několik, ale vyřizuji konsolidaci. Prosím, pomozte mi vybrat peníze na notebook pro syna do školy na grafický obor, na který momentálně nejsem schopný ušetřit. Velmi pozitivně tak ovlivníte jeho budoucnost. Za zbytek mu pořídil horské kolo, jelikož se věnuje cyklistice, baví ho a já bych ho i přes finanční problémy chtěl podporovat v jeho zájmech.


Děkuji za vše, co pro nás můžete udělat.

Jste v podobné situaci? Založte si sbírku zde

13 donations

1 221 Kč — Anonymous donor 5 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 5 months ago

“Snad vám to pomůže ”
5 Kč — Anonymous donor 5 months ago

“Ať se vše obrátí k lepšímu…”
500 Kč — Anonymous donor 5 months ago

300 Kč — Pecco 5 months ago

252 Kč — Anonymous donor 5 months ago

252 Kč — Anonymous donor 5 months ago

“Požehnaný čas Vám přeji ”
373 Kč — Barbora Tolaszová 5 months ago

1 221 Kč — Anonymous donor 5 months ago

500 Kč — Anonymous donor 5 months ago