Rakovina se Jarouškovi opět vrátila. Pomozme!

Kladno, Žilina / Sbírku organizuje Jarmila Bodišová

{}

Rakovina se Jarouškovi opět vrátila. Pomozme!

0 %

Vybráno 411 664 Kč z 300 000 Kč
Zbývá 7 dnů
Sbírka byla ukončena 24. června 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Opět se na vás obracíme s tou nejsmutnější zprávou. Rakovina se totiž bohužel našemu synovi opět vrátila. Po čtvrté tak Jára podstoupil operaci zhoubného nádoru v mozku. Je to nekonečný příběh pro naši rodinu – spousty bolesti nervů a pláče. Náš 5letý Jaroušek takto statečně bojuje již 4. rokem.

Stále žijeme noční můru.

Doma máme, vedle nemocného Jarouška, ještě zdravého Jonáška – staršího bráchu a mladší sestřičku Jůlinku. Musíme se o ně postarat, aby pocítili tu bolest a strach, který denně prožíváme, co nejméně. Ale jak?

Celá naše rodina bojuje za Jarouškovo uzdravení všemi možnými prostředky.

Jako by samotná nemoc nestačila, tak po ozařování Jaroušek nemůže hýbat celou levou stranou.

Jezdíme každý týden cvičit, kvůli tomuto omezení nemůže chodit na procházky, protože ujde jen pár metrů a brečí, že ho bolí nožička, proto jsme museli koupit vozíček, bez kterého nemůžeme nikam, potřebuje nás jako rodiče mít neustále vedle sebe.

Levá ruka mu vůbec nefunguje, neumí se sám najíst a už vůbec ne obléknout, či dojít si na záchod. Doma ze schodů ho musíme vždy snést dolů, nebo s ním alespoň jít za ruku, nezvládl by to sám.

Nemůže si hrát s dětmi žádné hry a je velice omezen – nedokáže jezdit např. na koloběžce a už vůbec ne na kole, prostě jeho život je a bude velmi omezený, denně bere spousty léků.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nezbytné výdaje naší rodiny v tomto temném období, kdy tu jsme maximálně pro našeho syna. A hlavně na to, aby se měl Jaroušek dobře.

Všechna ozařování, absolvoval s Jarouškem tatínek. Já maminka, jsem musela být doma s malinkou Julií a Jonášem, který nemohl nastoupit do žádné dětské skupiny, ani školky, aby nenosil do domácího sterilního prostředí dětské nemoci. Mohly by být totiž pro Jarouška fatální. Potýkáme se tak s výpadkem příjmu. A tato sbírka nám pomůže pokrýt náklady na běžnou domácnost, jídlo, účty za bydlení, elektřinu, vodu, ozdravné pobyty, rehabilitace a cestovní náklady do nemocnice a zpět, speciální výživu pro Jarouška a podobně.

Budeme vám vděční za jakoukoliv pomoc v tomto velice temném období naší rodiny.

Děkujeme.

Partneři sbírky 1

2913

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2913. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 739 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

„💚“
3 000 Kč — HAKIM FITNESS před měsícem

„QR platby 13.-20.5.2024“
536 Kč — QR platby před měsícem

„Musí to být moc těžké, přeji hodně štěstí Jarouskovi, ať léčba pomůže. “
252 Kč — Jana před měsícem

252 Kč — Zuzana Kulišťáková před měsícem

„Držím palce a bojujte dál! Zdraví dětí je nejdůležitější věc pod sluncem“
133 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Držte se♥️“
100 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem