Rakovina se Jarouškovi opět vrátila. Pomozme!

Kladno, Žilina / Organizer: Jarmila Bodišová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Rakovina se Jarouškovi opět vrátila. Pomozme!

Amount raised 411 664 Kč of 300 000 Kč goal
Left 27 days
137 % z původního cíle
The campaign has ended 24. June 2024

Help by sharing

Opět se na vás obracíme s tou nejsmutnější zprávou. Rakovina se totiž bohužel našemu synovi opět vrátila. Po čtvrté tak Jára podstoupil operaci zhoubného nádoru v mozku. Je to nekonečný příběh pro naši rodinu – spousty bolesti nervů a pláče. Náš 5letý Jaroušek takto statečně bojuje již 4. rokem.

Stále žijeme noční můru.

Doma máme, vedle nemocného Jarouška, ještě zdravého Jonáška – staršího bráchu a mladší sestřičku Jůlinku. Musíme se o ně postarat, aby pocítili tu bolest a strach, který denně prožíváme, co nejméně. Ale jak?

Celá naše rodina bojuje za Jarouškovo uzdravení všemi možnými prostředky.

Jako by samotná nemoc nestačila, tak po ozařování Jaroušek nemůže hýbat celou levou stranou.

Jezdíme každý týden cvičit, kvůli tomuto omezení nemůže chodit na procházky, protože ujde jen pár metrů a brečí, že ho bolí nožička, proto jsme museli koupi vozíček, bez kterého nemůžeme nikam, potřebuje nás jako rodiče mít neustále vedle sebe.

Levá ruka mu vůbec nefunguje, neumí se sám najíst a už vůbec ne obléknout, či dojít si na záchod. Doma ze schodů ho musíme vždy snést dolů, nebo s ním alespoň jít za ruku, nezvládl by to sám.

Nemůže si hrát s dětmi žádné hry a je velice omezen – nedokáže jezdit např. na koloběžce a už vůbec ne na kole, prostě jeho život je a bude velmi omezený, denně bere spousty léků.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nezbytné výdaje naší rodiny v tomto temném období, kdy tu jsme maximálně pro našeho syna. A hlavně na to, aby se měl Jaroušek dobře.

Všechna ozařování, absolvoval s Jarouškem tatínek. Já maminka, jsem musela být doma s malinkou Julií a Jonášem, který nemohl nastoupit do žádné dětské skupiny, ani školky, aby nenosil do domácího sterilního prostředí dětské nemoci. Mohly by být totiž pro Jarouška fatální. Potýkáme se tak s výpadkem příjmu. A tato sbírka nám pomůže pokrýt náklady na běžnou domácnost, jídlo, účty za bydlení, elektřinu, vodu, ozdravné pobyty, rehabilitace a cestovní náklady do nemocnice a zpět, speciální výživu pro Jarouška a podobně.

Budeme vám vděční za jakoukoliv pomoc v tomto velice temném období naší rodiny.

Děkujeme.

Patrons 1

2913

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2913. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

739 donations

373 Kč — Anonymous donor 1 day ago

1 221 Kč — Anonymous donor 3 days ago

“💚”
3 000 Kč — HAKIM FITNESS 5 days ago

“QR platby 13.-20.5.2024”
536 Kč — QR platby 1 week ago

“Musí to být moc těžké, přeji hodně štěstí Jarouskovi, ať léčba pomůže. ”
252 Kč — Jana 1 week ago

252 Kč — Zuzana Kulišťáková 1 week ago

“Držím palce a bojujte dál! Zdraví dětí je nejdůležitější věc pod sluncem”
133 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Držte se♥️”
100 Kč — Anonymous donor 1 week ago

500 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago