Pošlete Tomáška na ozdravný pobyt!

Hrádek u Rokycan, Nová Huť / Sbírku organizuje Alena Mišurová

{}

Pošlete Tomáška na ozdravný pobyt!

0 %

Vybráno 2 050 Kč z 12 480 Kč
Zbývá -397 dnů
Sbírka byla ukončena 14. května 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Před 2 lety přišel do mého života Tomášek. Když jsem si ho vzala do pěstounské péče, tak mu bylo pouhých 5 let. Byl to křehký kluk se smutným pohledem, který toužil po lásce a bezpečí. Byl mi okamžitě sympatický a věděla jsem, že to bude dlouhá a náročná cesta, ale byla jsem připravená jít s ním!

Tomášek prošel mnoha těžkostmi, ale dnes je to šikovný student, jeho start v životě nebyl nejlepší, ale snaží se ve všem zlepšovat. Momentálně chodí do 1. třídy a je moc šikovný studentík. Baví ho matematika a čtení. K půlročnímu vysvědčení se samými jedničkami dostal i diplom za skvělého čtenáře. Je upovídaný a přirozeně zvídavý. 

Samoživitelka a pěstounka v jednom

Jsem samoživitelka a ve své péči mám nyní krom Tomáška i svého biologického syna Daniela a dvouletou Lilianku v pěstounské péči.

Proto vás prosím o pomoc v této sbírce. Moje příjmy nejsou dostatečně vysoké, abych mohla dětem dopřát něco navíc, třeba právě tento ozdravný pobyt v Itálii, kam může Tomík jet se školou. On sám by tam moc chtěl jet, moře nikdy neviděl. Zároveň je myslím důležité i to, aby mohl jet na letní pionýrský tábor. Oba 2 pobyty jsou tak účelem této sbírky.

Nemohu si vynachválit, jak moc mě Tomášek obohacuje. Věřím, že společně můžeme udělat něco krásného a pomoci mu vycestovat na ozdravný pobyt, který tolik potřebuje a navštívit pionýrský tábor, kde si může udělat nové sociální vazby. Budu vám navždy vděčná za jakoukoli pomoc, kterou mu můžete poskytnout.

S láskou a vděčností,

Alena

Sbírku již podpořilo 2 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

50 Kč — Anonymní dárce před rokem