Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

Krhová / Sbírku organizuje Adéla Sekyrová

{}

Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

0 %

Vybráno 31 020 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -1024 dnů
Sbírka byla ukončena 25. září 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

 

Jmenuji se Adéla Sekyrová, bydlím v Krhové u Valašského Meziříčí a je mi 19 let. Narodila jsem se o dva měsíce dříve a má diagnóza zněla dětská mozková obrna. Na cestě životem se tak pohybuji na invalidním vozíku. Mám za sebou několik operací, ale přesto jsem akční člověk, studuji na střední škole pro sluchově postižené a ráda sportuju.

Mým největším koníčkem je atletika vozíčkářů, ke které jsem se dostala v 10 letech. Jsem registrovaná pod klubem AK Olomouc a jsem členem reprezentačního týmu ČR. Mou hlavní disciplínou je hod kuželkou do dálky, což je alternativa hodu oštěpem, a hod diskem.

 

Účast na soutěžích je finančně velice náročná a bez pomoci dárců a sponzorů bych se neobešla. Od 7. do 13. října se bude konat IWAS MS juniorů v Portugalsku a mým velkým snem je se tohoto mistrovství zúčastnit. Celková částka sportovec + nezbytný asistent je 70 000 Kč.

Částka, která mi chybí, je 50 000 Kč, proto touto cestou prosím o jakoukoliv finanční pomoc a všem dárcům ze srdce děkuji.

A jaké jsou mé sportovní úspěchy? Pravidelně se zúčastňuji sérií Českého poháru na mezinárodních soutěžích. Reprezentovala jsem ČR na MS v Anglii, Nizozemí, Portugalsku, Itálii, Slovensku a v Česku na MS v Olomouci a Praze. Dovezla jsem si i pár cenných medailí, které můžete vidět v galerii.

Vedle atletiky ráda plavu, lyžuji na Bisky a jsem nadšený fanoušek sportovních přenosů, hlavně hokeje. Jsem velkou fanynkou VHK Vsetín.

 

Poděkování

03. 11. 2021

Chtěla bych mockrát poděkovat všem dárcům, kterým nebyl můj příběh lhostejný a dopomohli mi k realizaci mého cíle. Velmi moc si toho vážím, nejraději bych poděkovala každému osobně. Bohužel se stalo to, čeho jsme se báli a to, že závody v Portugalsku byly kvůli koronavirové situaci zrušeny. Peníze tak zůstanou v nadaci a budou tam čekat na vypsání dalších závodů v zahraničí. Ještě nevíme, zda bude opět vypsáno Portugalsko, ale v každém případě závody v zahraničí budou a já o tom budu určitě včas informovat. Jsem všem velmi vděčná, moc děkuji.

Aďa Sekyrová

Sbírku již podpořilo 33 dárců

„Good Luck!!“
252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

475 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Máš na to!!! Ukaž v Portugalsku že Valaši sú skvělí sportovci. “
500 Kč — Matěj před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„To dáš!“
2 000 Kč — Krejčáci před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety