Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

Krhová / Organizer: Adéla Sekyrová zc.manzes@ykesaksuda

{}
0 %

Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

Amount raised 31 020 Kč of 50 000 Kč goal
Left -494 days
62 % z původního cíle
The campaign has ended 25. September 2021

Help by sharing

 

Jmenuji se Adéla Sekyrová, bydlím v Krhové u Valašského Meziříčí a je mi 19 let. Narodila jsem se o dva měsíce dříve a má diagnóza zněla dětská mozková obrna. Na cestě životem se tak pohybuji na invalidním vozíku. Mám za sebou několik operací, ale přesto jsem akční člověk, studuji na střední škole pro sluchově postižené a ráda sportuju.

Mým největším koníčkem je atletika vozíčkářů, ke které jsem se dostala v 10 letech. Jsem registrovaná pod klubem AK Olomouc a jsem členem reprezentačního týmu ČR. Mou hlavní disciplínou je hod kuželkou do dálky, což je alternativa hodu oštěpem, a hod diskem.

 

Účast na soutěžích je finančně velice náročná a bez pomoci dárců a sponzorů bych se neobešla. Od 7. do 13. října se bude konat IWAS MS juniorů v Portugalsku a mým velkým snem je se tohoto mistrovství zúčastnit. Celková částka sportovec + nezbytný asistent je 70 000 Kč.

Částka, která mi chybí, je 50 000 Kč, proto touto cestou prosím o jakoukoliv finanční pomoc a všem dárcům ze srdce děkuji.

A jaké jsou mé sportovní úspěchy? Pravidelně se zúčastňuji sérií Českého poháru na mezinárodních soutěžích. Reprezentovala jsem ČR na MS v Anglii, Nizozemí, Portugalsku, Itálii, Slovensku a v Česku na MS v Olomouci a Praze. Dovezla jsem si i pár cenných medailí, které můžete vidět v galerii.

Vedle atletiky ráda plavu, lyžuji na Bisky a jsem nadšený fanoušek sportovních přenosů, hlavně hokeje. Jsem velkou fanynkou VHK Vsetín.

 

Poděkování

03. 11. 2021

Chtěla bych mockrát poděkovat všem dárcům, kterým nebyl můj příběh lhostejný a dopomohli mi k realizaci mého cíle. Velmi moc si toho vážím, nejraději bych poděkovala každému osobně. Bohužel se stalo to, čeho jsme se báli a to, že závody v Portugalsku byly kvůli koronavirové situaci zrušeny. Peníze tak zůstanou v nadaci a budou tam čekat na vypsání dalších závodů v zahraničí. Ještě nevíme, zda bude opět vypsáno Portugalsko, ale v každém případě závody v zahraničí budou a já o tom budu určitě včas informovat. Jsem všem velmi vděčná, moc děkuji.

Aďa Sekyrová

33 donations

“Good Luck!!”
252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

475 Kč — Anonymous donor 1 year ago

121 Kč — Anonymous donor 1 year ago

400 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Máš na to!!! Ukaž v Portugalsku že Valaši sú skvělí sportovci. ”
500 Kč — Matěj 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“To dáš!”
2 000 Kč — Krejčáci 1 year ago

121 Kč — Anonymous donor 1 year ago

Discover more

Valentýnka je stále v ohrožení života, ale může ji zachránit operace v zahraničí
164 %

Valentýnka je stále v ohrožení života, ale může ji zachránit operace v zahraničí

Rodina,které se změnil život během jednoho dne
58 %

Rodina,které se změnil život během jednoho dne

Uhlí na topení pro Renatu a její dceru Andy
36 %

Uhlí na topení pro Renatu a její dceru Andy