Poslední šance pro Maxyma

Kadaň / Sbírku organizuje Vitaliy Karazheliaskov

{}

Poslední šance pro Maxyma

0 %

Vybráno 0 Kč z 750 000 Kč
Zbývá -330 dnů
Sbírka byla ukončena 03. července 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Vitaliy a jsem tatínek 10letého chlapcedětským autismem s psychopatickým chováním, sníženým intelektem a expresivní receptivní poruchou řeči. To vše bylo našemu synovi diagnostikováno na klinice v Oděse v 7letech, ale již od jeho 3let s manželkou neustále hledáme možnosti, jak mu pomoci. Vyzkoušeli jsme nejrůznější terapeutické přístupy, speciální školky a léky na tlumení, ale i tak se našemu synovi velmi špatně žije. Nechápe náš svět a trápí se v něm.

Naději, že synovi bude lépe nám vrátila klinika v Gruzii, která poskytuje experimentální léčbu autismu kmenovými buňkami.

Podle recenzí rodičů, kteří již tento zákrok podstoupili, jsou výsledky velmi dobré. Navíc se tato klinika specializuje na děti s autismem a oddělení úspěšně aplikuje metody korekce autismu u dětí vlastní pupečníkovou krví nebo kmenovými buňkami kostní dřeně.

Jiné, levnější kliniky poskytují léčbu dárcovskými kmenovými buňkami a tím se zvyšuje riziko zákroku. Při transplantaci vlastních buněk je tato pravděpodobnost mnohonásobně menší.

Prosím, pomozte mému synovi žít plnohodnotný život. Děkuji.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Převod do sbírky Podporte smrteľne chorého Martinka.“
-253 Kč — znesnáze21 před 9 měsíci

253 Kč — Anonymní dárce před rokem