Pomůžeme rodičům Tadeáška s SMA!

Klatovy / Sbírku organizuje Klatovský spolek vinařů, z.s.

{}

Pomůžeme rodičům Tadeáška s SMA!

0 %

Vybráno 41 768 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -76 dnů
Sbírka byla ukončena 13. září 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Tříletý Tadeášek z Chudenic má onemocnění SMA (spinální muskulární atrofii). Tato nemoc postihuje fungování všech svalů, tudíž mobilitu, příjem potravy a dýchání. Tadeášek je imobilní, nechodí, samostatně nesedí. Sám se dokáže otočit jen na bok, na bříško se nepřetočí.

Naštěstí nemá potíže s dýcháním a příjmem potravy. Tadeáškova prognóza je taková, že snad dokáže samostatně sedět.

Jeho imobilita vyžaduje ze strany rodičů péči non-stop 24/7. Tato situace je pro ně velmi psychicky, ale i fyzicky náročná. Jen málokdo si dokáže představit, co vše obnáší a jak náročná péče o dítě s SMA je. Ten, kdo se dokáže do situace Tadeáškovo rodičů vžít, jistě uzná, že by si zasloužili odpočinout, „vypnout“ a prožít pár chvilek jen pro sebe, aby načerpali sil a mohli se opět naplno věnovat Tadeáškovi. 

Jak sbírka pomůže?

Z financí této sbírky by byl hrazen několikadenní wellness pobyt pro Tadeáškovy rodiče. Během tohoto pobytu bude o Tadeáška pečovat jeho babička. V případě, že by se podařilo vybrat více, než je cílová částka sbírky, finance by byly využity k úhradě fyzioterapie apod., případně k nákupu rehabilitačních a obdobných potřeb a pomůcek pro Tadeáška.

Děkujeme.

Rodina Šperlových je první rodinou, které chce náš spolek Klatovských vinařů pomoci i z „druhé strany“. Jsme si jisti, že alespoň krátký odpočinek pečujících bude všem prospěšný. Každý si občas potřebuje odpočinout. S touto myšlenkou je založena tato sbírka.

Poděkování

02. 10. 2023

Chceme poděkovat všem dárcům, kteří se do sbírky zapojili a svým darem se rozhodli podpořit, jak nás, rodiče, tak i Tadeáška. Díky vám všem máme možnost si na chvíli odpočinout a nabrat síly formou ozdravného wellness pobytu. Také máme možnost zajistit pro Tadeáška další potřebné terapie, které ho podporují v dalším motorickém rozvoji, konkrétně fyzioterapie, ergoterapie a Feldenkraisova metoda.

Moc si toho vážíme a od srdce děkujeme!

Děkujeme všem za dosavadní podporu! Vybíráme dál.

06. 08. 2023

Mockrát děkujeme všem, kteří doposud na sbírku přispěli! Povedlo se vybrat cílovou částku, za kterou pošleme rodiče Tadeáška na wellness. Veškerá částka navíc půjde na úhradu terapií, nákupu rehabilitačních a obdobných potřeb a pomůcek pro Tadeáška. Věříme, že se dokáže vybrat co nejvíce.

Sbírku již podpořilo 38 dárců

„Mamince a tatínkovi přejeme zasloužený relax na wellness pobytu a Tadeáškovi, aby ho dokázaly terapie maximálně rozpohybovat. “
9 005 Kč — CHARIŤÁK 2023 před 3 měsíci

„Zisk z prodeje vína na Chariťáku 2023“
2 530 Kč — Klatovský spolek vinařů, z.s. před 3 měsíci

253 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Vše dobré Tadeáškovi i Vám “
1 000 Kč — Honza před 3 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„CHARIŤÁK - výtěžek z prodeje náramků 💙“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

150 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci