Pomozte Mimi! Potřebuje operaci

Beroun, Mořina / Sbírku organizuje Veronika Bravanská

{}
0 %

Pomozte Mimi! Potřebuje operaci

Vybráno 523 Kč z 30 000 Kč
Zbývá 26 dnů
2 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 25. dubna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Bydlíme v rodinném domečku se zahradou kde se starám o 4 psy ( jeden pes zachráněn před utopením) a 3 kočky ( 2 kočky máme z útulku a jedna k nám přišla na Mikuláše zmrzlá a mokrá).

Před pár lety nám někdo zbil kocoura z útulku, přišel o ocásek a zůstal nám inkonintentni, dala jsem mu šanci žít i když nás všichni od toho odrazovali. Dvou měsíční léčba a ježdění dva dny v týdnu k lékaři staly za ten pocit, že jsem pro něj mohla udělat vše co šlo a co bylo v bych silách bylo to hodně náročné období kocourkovi jsem prodloužila život o krásných 6 let. Bohužel nám v lednu toho roku odešel za 🌈 most. Stálo to za záchranu.

Nikdy jsem s úhradou veterinární péče neměla problém až teď.

Na podzim loňského roku jsem přišla o práci, přítele a malém i střechu nad hlavou a všechny zvířátka, které v domě žijí měly být dány do útulku. Bydlení jsem obhájila jak sobě, tak zvířecím kamarádům.

Vždy jsem se snažila pomáhat dary různým spolkům, které pomáhají zvířatkům bez domova nikdy by mě nenapadlo, že v tíživé situaci se ocitnu i já.

Dovolte, abych Vám představila našeho pudlíka Mimi.

Mimi je 11 léta kastrovaná fenka pudlíka s povahou věcného štěněte, milující věcné drbání, házení balónků a miluje děti.

Její nej zvířecí kamarádka je Lady (zlatý retriver), ke které chodi na masáže zad 🙂. Bohužel nějakým nešťastný pohybem si v levé noze utrhla křížový vaz v koleni. V pravé noze má už povolené a je velká pravděpodobnost, že se utrhne také kvůli námaze.

S Mimi jsme podstoupili vyšetření na kardiologii, jestli vůbec operaci zvládne. Srdíčko má ke svému věku jako mladice.

Vybraná částka by byla použita na úhradu operace a následné rehabilitace.

Pomozte nám, prosím, s úhradou léčby. Za každý příspěvek budeme moc rádi.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

123 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

100 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Ať vše dobře dopadne 🙏“
300 Kč — Anonymní dárce před měsícem