Pomozte Báře začít znovu chodit!

Praha / Sbírku organizuje tým firmy ČSOB, a.s. v rámci projektu AGILE RACE 2024

{}

Pomozte Báře začít znovu chodit!

0 %

Vybráno 65 444 Kč z 55 000 Kč
Zbývá 14 dnů
Sbírka byla ukončena 30. června 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Bára prošla nelehkým bojem s následky onkologické léčby, která ji postihla v pubertě. Od té doby, co lékaři objevili zhoubný nádor na jejím mozku, se její život úplně změnil.

Společně s maminkou se snaží překonávat výzvy a přizpůsobit se nové realitě. Bára, kdysi aktivní a životem nadšená dívka, teď bojuje s následky operace a náročnou léčbou, které zanechaly stopy v podobě fyzického postižení. Přesto však neztrácí naději a odhodlání.

Snaží se zapojovat do běžného života a pracuje na poloviční úvazek v administrativě, pomáhá v domácnosti a pečuje o svého milovaného kocoura.

Osvědčené formy rehabilitace a léčby ji posouvají dopředu a jsou znát zlepšení, ale cesta k samostatnosti je dlouhá a náročná.

Jak sbírka pomůže?

Každý měsíc potřebuje intenzivní rehabilitaci a prostředky by použila na financování přidavného pohonu k mechanickému vozíku a pomůcky, které jí pomáhají zlepšovat pohybové funkce a přibližují ji k samostatnosti. Příspěvek do sbírky pomůže Báře dosáhnout svého velkého snu - znovu chodit a žít plnohodnotný život bez omezení. Jakákoliv podpora a důvěra jsou pro ni důležitou oporou v tomto boji. 

Děkujeme!

Sbírku již podpořilo 2 dárců

65 000 Kč — Symphera, s.r.o. před 2 týdny

444 Kč — Anonymní dárce před měsícem