Pomozte Báře začít znovu chodit!

Praha / Organizer: tým firmy ČSOB, a.s. v rámci projektu AGILE RACE 2024 zc.manzes@skjefm

{}
0 %

Pomozte Báře začít znovu chodit!

Amount raised 444 Kč of 55 000 Kč goal
Left 43 days
1 % z původního cíle
The campaign has ended 30. June 2024

Help by sharing

Bára prošla nelehkým bojem s následky onkologické léčby, která ji postihla v pubertě. Od té doby, co lékaři objevili zhoubný nádor na jejím mozku, se její život úplně změnil.

Společně s maminkou se snaží překonávat výzvy a přizpůsobit se nové realitě. Bára, kdysi aktivní a životem nadšená dívka, teď bojuje s následky operace a náročnou léčbou, které zanechaly stopy v podobě fyzického postižení. Přesto však neztrácí naději a odhodlání.

Snaží se zapojovat do běžného života a pracuje na poloviční úvazek v administrativě, pomáhá v domácnosti a pečuje o svého milovaného kocoura.

Osvědčené formy rehabilitace a léčby ji posouvají dopředu a jsou znát zlepšení, ale cesta k samostatnosti je dlouhá a náročná.

Jak sbírka pomůže?

Každý měsíc potřebuje intenzivní rehabilitaci a prostředky by použila na financování přidavného pohonu k mechanickému vozíku a pomůcky, které jí pomáhají zlepšovat pohybové funkce a přibližují ji k samostatnosti. Příspěvek do sbírky pomůže Báře dosáhnout svého velkého snu - znovu chodit a žít plnohodnotný život bez omezení. Jakákoliv podpora a důvěra jsou pro ni důležitou oporou v tomto boji. 

Děkujeme!

1 donations

444 Kč — Anonymous donor 1 week ago