Pomozme zachráněným kočičkám ke spokojenému životu

Ostrava / Sbírku organizuje Josef Lamanec a Petra Kořínková

{}

Pomozme zachráněným kočičkám ke spokojenému životu

0 %

Vybráno 10 140 Kč z 10 000 Kč
Dnes je poslední den
Sbírka byla ukončena 03. prosince 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Ahoj, někteří mě již možná znají.

Dlouhodobě se věnuji pomoci zvířatům, která se ocitla v nesnázích a potřebují lidskou péči aby měla šťastný život.

Mé cesty s opuštěnými zvířaty začaly, když jsem na sídlišti narazila na skupinku ochočených potkanů, kterým nikdo nepomohl. Od té doby jsem si začala všímat více zvířat v nouzi.

Momentálně u mě doma pečuji o 2 koťátka nalezená v popelnici, kde byly bez své matky.


Tito drobní chlupáči potřebují speciální mléko a také veterinární péči. Kromě nich zde mám dalších 5 koťat z popelnice, u nichž mi s veterinárními náklady výrazně pomohl projekt Second Chance. Další kočička, kterou jsem nedávno přijala, byla objevena na silnici ve vážně zuboženém stavu a stále je otázka, zda se zotaví.


Vilík, malý kocourek, byl vyhozen z okna, jak tvrdí sousedé. Arči, starší kocourek, byl odstraněn svou majitelkou kvůli několika problémům. A pak jsou tu ještě bratři Monty a Cecík, kteří pochází z vesnické množírny a byli před utopením zachráněni. A konečně, Klea a Birma Endží, moji dva starší adoptovaní mazlíčci.

Všechna tato zvířata potřebují mé každodenní starání.

Jak peníze pomohou?

Většině z nich čeká ještě kastrace, očkování a odčervení. Bohužel mám aktuálně velký nedostatek krmiva, steliva, hraček a léků. Pokud bych získala více financí, můj sen je založit spolek pro opuštěná zvířata a rozšířit tak svou pomoc ještě více potřebným.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Děkuji moc za podporu ❤️❤️

25. 11. 2023

Ahojky naší zvířecí kamarádi, dlouho jsme se neozvali, z důvodu pomluv, nepravdivých informací a zavistivych lidi,kteří celou dosavadní péči, kterou sem zvířatům dávala, mi tak znechutili, že jsem uvažovala, že se vším už praštím a nechám všeho, co sem celou dobu budovala, co mě naplánovalo a dělalo mě šťastnější. Ale řekla sem si, že se nedám, nenechám se rozhodit.. Chci a budu pomáhat zvířátkům, které to potřebuji.. Od toho sem tady!!! Všechny zvířátka se mají dobře, dávám jim veškerou lásku a péči, kterou tak moc potřebuji. Přibyl nám nový králíček,ze sousedního sklepa,kočičky mám momentálně v dočasné péči 3..všechny našli krásný a spokojený domov s teplým peliskem.. Zůstalo mi zde ale dost nezaplacenych faktur a určitě přibudou i další.. Zde jsou alespoň nějaké.. Kdyby mě chtěl někdo ještě nějak podpořit.. Buď to malým finančním příspěvek na sbírku, která trvá už jen pár dní a nebo cokoliv pro zvířátka.. Budu moc moc vděčná ❤️❤️❤️

Všem pomocníkům a sponzorům strašně moc děkuji!!!! Jste úžasní!!!!


Sbírku již podpořilo 20 dárců

3 000 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

252 Kč — Renata před 3 týdny

„Díky ,že pomáháte.“
1 221 Kč — Eva před 3 týdny

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

300 Kč — Petra Kučerová před měsícem

„Děkuji, za to co děláte ❤️“
500 Kč — Petra O. před 2 měsíci

„❤️“
300 Kč — Lucia před 2 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

373 Kč — Kateřina Bereznaninova před 2 měsíci

1 000 Kč — Mafdet Micimutr před 2 měsíci