Pomozme zachráněným kočičkám ke spokojenému životu

Ostrava / Organizer: Josef Lamanec a Petra Kořínková zc.manzes@1atepkenirok

{}
0 %

Pomozme zachráněným kočičkám ke spokojenému životu

Amount raised 10 140 Kč of 10 000 Kč goal
Left -4 days
101 % z původního cíle
The campaign has ended 03. December 2023

Help by sharing

Ahoj,jak mě už někteří pod mojim jménem znají.. pomáhám kočičkám a ostatním zvířatům, které se dostali do situace ,ve které bez pomoci člověka nemůžou mít šťastný život.

Začalo to tím ,že po sídlišti nám běhala skupinka vyhozených potkanů, kteří byli plně ochočení, boužel někoho boužel přestali bavit ,každý je obcházel velkým obloukem,v ten moment mi docvaklo ,že musím pomoci já.Vyhozenych zvířat, zraněných a smutných začalo přibývat,začala sem si všímat více kolem sebe a zjistila sem ,že i já můžu pomoct alespoň tím ,že zvířatům můžu nabídnout teplý pelíšek plný lásky,plné misky papání a veterinární péče.Ovsem náš byt není úplně nafukovací a nemohu pomoct všem ,i když bych strašně moc chtěla..z vybraných peněz bych chtěla nakoupit plno papání, pelíšku,hraček a hlavně uhradit veteriny ,které skoro každé zvíře potřebuje.Momentalne se u mě nachází 8 kočiček ,2z toho mají speciální dietu kvůli špatným ledvinám .Také dvě agamy ,které byli nalezeny venku v Ostravě Porubě,majitel se do dnes neozval a proto zůstaly u nás.Meli jsme taky 6zakrslych králíčku,kteří našli už domov a také 8morcatek ,které už nyní jsou taky v novém domově.

Kdyby zbyli i nějaké peníze navíc ,ráda bych si založila nějaký spolek pro opuštěné zvířata,pro které bych prostor měla..ovšem nemám momentálně na to výbavu ani finance.

Děkuji moc za podporu ❤️❤️

25. 11. 2023

Ahojky naší zvířecí kamarádi, dlouho jsme se neozvali, z důvodu pomluv, nepravdivých informací a zavistivych lidi,kteří celou dosavadní péči, kterou sem zvířatům dávala, mi tak znechutili, že jsem uvažovala, že se vším už praštím a nechám všeho, co sem celou dobu budovala, co mě naplánovalo a dělalo mě šťastnější. Ale řekla sem si, že se nedám, nenechám se rozhodit.. Chci a budu pomáhat zvířátkům, které to potřebuji.. Od toho sem tady!!! Všechny zvířátka se mají dobře, dávám jim veškerou lásku a péči, kterou tak moc potřebuji. Přibyl nám nový králíček,ze sousedního sklepa,kočičky mám momentálně v dočasné péči 3..všechny našli krásný a spokojený domov s teplým peliskem.. Zůstalo mi zde ale dost nezaplacenych faktur a určitě přibudou i další.. Zde jsou alespoň nějaké.. Kdyby mě chtěl někdo ještě nějak podpořit.. Buď to malým finančním příspěvek na sbírku, která trvá už jen pár dní a nebo cokoliv pro zvířátka.. Budu moc moc vděčná ❤️❤️❤️

Všem pomocníkům a sponzorům strašně moc děkuji!!!! Jste úžasní!!!!


20 donations

3 000 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

252 Kč — Renata 1 month ago

“Díky ,že pomáháte.”
1 221 Kč — Eva 1 month ago

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

300 Kč — Petra Kučerová 1 month ago

“Děkuji, za to co děláte ❤️”
500 Kč — Petra O. 2 months ago

“❤️”
300 Kč — Lucia 2 months ago

373 Kč — Anonymous donor 2 months ago

373 Kč — Kateřina Bereznaninova 2 months ago

1 000 Kč — Mafdet Micimutr 2 months ago