Pomozme Kateřině dostat se na Paralympijské hry v Paříži!

Praha / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozme Kateřině dostat se na Paralympijské hry v Paříži!

0 %

Vybráno 1 052 Kč z 332 000 Kč
Zbývá 52 dnů
Sbírka byla ukončena 18. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jmenuji se Kateřina, jsem cílevědomá mladá žena, po onemocnění dětskou mozkovou obrnou, odkázána na elektrický vozík. Mým snem je být co nejvíce soběstačná a nezávislá, proto jsem i mimo jiné podstoupila řadu operací rukou, nohou a páteře.

Cesta za samostatností ale nekončí. Už dva roky bydlím sama ve svém bytě, což je pro mě velký úspěch, který se mohl stát realitou jen díky tomu, že mi pomáhají asistenti. Pracuji jako administrativní pracovnice; tato práce mě velmi naplňuje, navíc mi pomáhá částečně hradit životně důležitou osobní asistenci i rehabilitaci.

Jsem aktivní, sportovně založený člověk; už 18 let závodně hraji sport zvaný boccia a v tomto sportu reprezentuji Českou republiku na vrcholové mezinárodní úrovni.

V ligové soutěži hraji za Sportovní klub Jedličkova ústavu. Třikrát týdně navštěvuji tréninky v boccie a pravidelně každý týden plavu a chodím na fyzioterapii. 

Ve světovém žebříčku jsem momentálně na 20. místě ze 47 hráček.

Mezi své největší úspěchy řadím účast na Paralympijských hrách v Riu de Janeiru a Tokiu, kde jsem skončila na dvacátém, resp. šestnáctém místě.

Jak sbírka pomůže?

V tomhle roce mám velkou šanci se dostat na mé třetí Paralympijské hry do Paříže. Abych se na Paralympijské hry mohla kvalifikovat, musím se zúčastnit třech světových závodů v Záhřebu (Chorvatsko), Montrealu (Kanada), Sao Paulu (Brazílie). Celkové náklady na mezinárodní závody činí 332 000 Kč.

 

Ráda bych Vás tedy touto cestou požádala o finanční příspěvek na výše uvedené závody. Tato částka mi umožní se účastnit mezinárodních závodů, abych se mohla kvalifikovat na paralympijské hry do Paříže.

Budu vděčná za jakýkoliv finanční příspěvek nebo sdílení


 Kateřina Cuřínová

Sbírku již podpořilo 4 dárců

„Jste skvělá, držím Vám palce!“
500 Kč — Filip Kužílek před týdnem

„Na cestu na závody! :-)“
252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„✊“
250 Kč — Iva před měsícem

„Držím palce! “
50 Kč — Kateřina před měsícem