Pomozme Kateřině dostat se na Paralympijské hry v Paříži

Praha / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Kateřině dostat se na Paralympijské hry v Paříži

Amount raised 1 052 Kč of 332 000 Kč goal
Left 57 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 18. July 2024

Help by sharing

Jmenuji se Kateřina, jsem cílevědomá mladá žena, po onemocnění dětskou mozkovou obrnou, odkázána na elektrický vozík.

Mým snem je být co nejvíce soběstačná a nezávislá, proto jsem i mimo jiné podstoupila řadu operací rukou, nohou a páteře.

Cesta za samostatností ale nekončí. Už dva roky bydlím sama ve svém bytě, což je pro mě velký úspěch, který se mohl stát realitou jen díky tomu, že mi pomáhají asistenti. Pracuji jako administrativní pracovnice; tato práce mě velmi naplňuje, navíc mi pomáhá částečně hradit životně důležitou osobní asistenci i rehabilitaci.

Jsem aktivní, sportovně založený člověk; už 18 let závodně hraji sport zvaný boccia a v tomto sportu reprezentuji Českou republiku na vrcholové mezinárodní úrovni.

V ligové soutěži hraji za Sportovní klub Jedličkova ústavu. Třikrát týdně navštěvuji tréninky v boccie a pravidelně každý týden plavu a chodím na fyzioterapii. 

Ve světovém žebříčku jsem momentálně na 20. místě ze 47 hráček.

Mezi své největší úspěchy řadím účast na Paralympijských hrách v Riu de Janeiru a Tokiu, kde jsem skončila na dvacátém, resp. šestnáctém místě.

Jak sbírka pomůže?

V tomhle roce mám velkou šanci se dostat na mé třetí Paralympijské hry do Paříže. Abych se na Paralympijské hry mohla kvalifikovat, musím se zúčastnit třech světových závodů v Záhřebu (Chorvatsko), Montrealu (Kanada), Sao Paulu (Brazílie). Celkové náklady na mezinárodní závody činí 332 000 Kč.

 

Ráda bych Vás tedy touto cestou požádala o finanční příspěvek na výše uvedené závody. Tato částka mi umožní se účastnit mezinárodních závodů, abych se mohla kvalifikovat na paralympijské hry do Paříže.

Budu vděčná za jakýkoliv finanční příspěvek nebo sdílení


 Kateřina Cuřínová

4 donations

“Jste skvělá, držím Vám palce!”
500 Kč — Filip Kužílek 2 days ago

“Na cestu na závody! :-)”
252 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

“✊”
250 Kč — Iva 1 month ago

“Držím palce! ”
50 Kč — Kateřina 1 month ago