Pomozme Filípkovi s autismem se dále rozvíjet!

Chropyně / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozme Filípkovi s autismem se dále rozvíjet!

0 %

Vybráno 0 Kč z 11 664 Kč
Zbývá 31 dnů
Sbírka byla ukončena 15. května 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jmenuji se Stanislava, je mi 32 let a jsem samoživitelka dvou dětí. Dceři je 13 let a synovi Filípkovi je 7 let.

Filípek je autista s mírnou mentální retardací.

Po vyšetření na neurologii nám bylo doporučené podstoupit magnetickou rezonanci, genetiku a rehabilitace. Lékaři doporučili pořízení senzorického chodníčku-Muffika. Kontaktovala jsem otce syna, zda by byl ochotný přispět, avšak marně. Příspěvek na péči mi také zamítli. Můj příjem ze zaměstnání je kolem 20 tisíc Kč, dále 5.600 kč výživné na obě děti a přídavky. To mi bohužel stačí na pokrytí základních výdajů a nic navíc už si nemůžeme dovolit.

Snažím se dát dětem vše co je v mých silách i přes omezené finanční možnosti.


Dcera mi se synem velmi pomáhá za co jsem ji neskutečně vděčná, usnadňuje mi každodenní péči a běžný chod domácnosti. Syn má ze zdravotních důvodu roční odklad do školy. V září nastoupí do první třídy, je hodně snaživý i když to je pro něj složitější.

Jak sbírka pomůže?

Doporučený senzorický chodníček mám dát tam, kde je syn doma nejčastěji, a to je obývák a pokojíček. Celkem tedy 2 chodníčky, které jsou nad mé finanční možnosti a další pomůcky pro další rozvoj.

Budu ráda za vaše dary.