Pomoc se startem v novém bytě

Brno / Sbírku organizuje Marie Kudriková

{}

Pomoc se startem v novém bytě

0 %

Vybráno 22 971 Kč z 35 000 Kč
Zbývá -964 dnů
Sbírka byla ukončena 30. září 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Protože jsem maminka samoživitelka, tak se moje milovaná rodinka skládá jen ze tří členů: syna, dcerky a mě. Synovi jsou 4 roky a trpí syndromem ADHD. Dceři je 9 let a chodí do třetí třídy základní školy. Holčička si velice si oblíbila matematiku a obrázek, který vidíte nahoře, namalovala právě ona.

Potřebuje pomoct s kompletním vybavením bytu. V současné době nemáme postele, skříně, lednici, pračku, polštáře, peřiny, veškeré nádobí, hrnce, příbory, hrnky, sklenice, stůl a židle, ručníky, povlečení a prostěradla.

Všichni tři jsme doposud bydleli u širší rodiny, ale děti potřebovali klid na výuku, a tak jsem ze všech sil hledala byt, abych jim mohla poskytnout stabilní a poklidné bydlení.

Byt se nám podařilo sehnat a zafinancovat, bohužel není zařízený a jako samoživitelka, která musí veškerý čas věnovat péči o syna, nemám prostředky na nákup potřebných věcí. Jednorázovou podporu na vybavení bytu nemůžeme využít, protože se mi do příjmů započítává příspěvek na péči o bratra. Tyto peníze jdou však na jeho potřeby a já je nemohu na nic využít.

Máme velkou radost z nového bytu, ale bohužel ho zatím bez vybavení s dětmi nelze používat. Těšíme se, až v něm i s Vaší pomocí budeme moci bydlet. 

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 6 dárců

„držím palce !“
200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

21 000 Kč — Nadační fond pomoci před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Drzim palce.“
500 Kč — Dominik Tóth před 3 lety