Pomoc rodině Szymikových po tragickém úmrtí tatínka Tadka

Karviná / Sbírku organizuje  Gorole, z.s.

{}

Pomoc rodině Szymikových po tragickém úmrtí tatínka Tadka

0 %

Vybráno 668 593 Kč z 500 000 Kč
Zbývá -448 dnů
Sbírka byla ukončena 23. dubna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Těžko představitelná tragédie postihla rodinu našeho kamaráda Tadka (40 let), který tragicky zahynul dne 2. března 2023. Milující manžel a tatínek zanechal v obrovské bolesti a bezradnosti svou manželku Marcelku a 2 dcery – Michaelku a Terezku.

Ač se to příčí rozumu a naše srdce to nejsou schopna vstřebat, Tadek Szymik již není mezi námi. Jeho smrt byla tak nečekaná, že zanechala všechny v naprostém šoku a bolestné agónii. Byla tragickým vyvrcholením zákeřné nemoci, která nepozorovaně a beze svědků pohltila jeho duši. Ti, kteří Tadka znali, nebudou schopni uvěřit, že tak nesmírně pozitivní a láskou a energií překypující člověk, ve skutečnosti prožíval velké vnitřní utrpení a sám potřebovat pomoc. My všichni, kterým Tadek rozdával svůj smích, navracel jim radost do života, pro které byl oporou v jejich těžkých chvílích, jsme netušili, že jeho plamínek se zmenšuje. Až náhle zhasl.

Zůstalo po něm strašlivé prázdno.

Všichni jsme ztratili osobu, která nám ukazovala cestu. Stojíme teď na okraji hluboké propasti a bojíme se pohnout. Nejvíce trpí jeho milované holky, Marcelka, Míša a Terezka, které byly pro něj vždy tím největším pokladem.

Jak sbírka pomůže?

Uvědomujeme si, že rodině Tadka nic nenahradí. Nicméně bychom vás všechny rádi touto formou oslovili a požádali o poskytnutí finančního příspěvku, který snad pomůže zmírnit těžkou dobu, která rodinu bezpochyby čeká.

Pojďme jim společně podat pomocnou ruku v těchto nejtěžších momentech.

Tadek byl skvělým tátou, živitelem rodiny a nesmírně šikovným člověkem. Pro nás byl tím nejlepším kamarádem, srdcem party Gorole, bez kterého cesta do hor už nikdy nebude jako předtím.

Z celého srdce vám děkujeme za jakoukoli podporu Tadkovy rodiny.

Členové skupiny Gorole a další zarmoucení kamarádi

Poděkování

21. 04. 2023

Rádi bychom z celého srdce poděkovali všem nesmírně štědrým dárcům, kteří nás překvapili svou velkorysostí, solidaritou a chutí pomáhat v nouzi. Na pomoc Tadkově rodině se dokonce podařilo vybrat i více, nežli jsme si naplánovali, což je jasným důkazem toho, že Tadek byl obklopen množstvím jedinečných lidí.

Všem Vám, neobyčejným dárcům, jménem Tadkovy rodiny ještě jednou velmi děkujeme!

Poděkování

10. 03. 2023

Děkujeme velmi srdečně všem dárcům, vaše solidarita a štědrost nás nesmírně zaskočila a dojala! Ve sbírce budeme ještě pokračovat, naše pomoc rodině Szymików tak bude ještě zásadnější.

Sbírku již podpořilo 355 dárců

5 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

10 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Tadek byl úžasný člověk, je mi to moc líto... Mnoho sil celé rodině “
1 000 Kč — Veronika Baťková před rokem

150 Kč — Lucie před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Odpoczynek wieczny racz mu dać Panie 🙏 “
500 Kč — Anonymní dárce před rokem

5 000 Kč — Štěpánka Piszczková před rokem

„Je mi to moc líto. D Tadem jsme byli na vojně. Skvělý chlap.“
373 Kč — Pigi před rokem

„Upřímnou soustrast a hodně sil.“
10 000 Kč — Naďa Malichová před rokem