Pomoc rodině Szymikových po tragickém úmrtí tatínka Tadka

Karviná / Organizer:  Gorole, z.s. zc.elorog@elorog

{}
0 %

Pomoc rodině Szymikových po tragickém úmrtí tatínka Tadka

Amount raised 668 593 Kč of 500 000 Kč goal
Left -356 days
134 % z původního cíle
The campaign has ended 23. April 2023

Help by sharing

Přátelé, kamarádi,

těžko představitelná tragédie postihla rodinu našeho kamaráda Tadka (40 let), který tragicky zahynul dne 2. března 2023. Milující manžel a tatínek zanechal v obrovské bolesti a bezradnosti svou manželku Marcelku a dvě dcery Michaelku a Terezku.

Ač se to příčí rozumu a naše srdce to nejsou schopná vstřebat, Tadek Szymik již není mezi námi. Jeho smrt byla tak nečekaná, že zanechala všechny v naprostém šoku a bolestné agónii. Byla tragickým vyvrcholením zákeřné nemoci, která nepozorovaně a beze svědků pohltila jeho duši. Ti, kteří Tadka znali, nebudou schopni uvěřit, že tak nesmírně pozitivní a láskou a energii překypující člověk, by mohl ve skutečnosti prožívat velké vnitřní utrpení a sám potřebovat pomoc. My všichni, kterým Tadek rozdával svůj smích, navracel jim radost do života, pro které byl oporou v jejich těžkých chvílích, jsme netušili, že jeho plamínek se zmenšuje. Až náhle zhasl.

Zůstalo po něm strašlivé prázdno. Temnota. Nic. Všichni jsme ztratili osobu, která nám ukazovala cestu. Stojíme teď na okraji hluboké propasti a bojíme se pohnout. Nejvíce trpí jeho milované holky, Marcelka, Misia a Terezka, které byly pro něj vždy tím největším pokladem.

Tadek byl skvělým tátou, živitelem rodiny a nesmírně šikovným člověkem. Pro nás byl tím nejlepším kamarádem, srdcem party Gorole, bez kterého cesta do hor už nikdy nebude jako předtím.

Uvědomujeme si, že rodině Tadka nic nenahradí. Nicméně bychom Vás všechny rádi touto formou oslovili a požádali o poskytnutí finančního příspěvku, který snad pomůže zmírnit těžkou dobu, která rodinu bezpochyby čeká.

Pojďme jim společně podat pomocnou ruku v těchto nejtěžších momentech.

Z celého srdce Vám děkujeme!

členové skupiny Gorole a další zarmoucení kamaráGorole a další zarmoucení kamarádi

Poděkování

21. 04. 2023

Rádi bychom z celého srdce poděkovali všem nesmírně štědrým dárcům, kteří nás překvapili svou velkorysostí, solidaritou a chutí pomáhat v nouzi. Na pomoc Tadkově rodině se dokonce podařilo vybrat i více, nežli jsme si naplánovali, což je jasným důkazem toho, že Tadek byl obklopen množstvím jedinečných lidí.

Všem Vám, neobyčejným dárcům, jménem Tadkovy rodiny ještě jednou velmi děkujeme!

Poděkování

10. 03. 2023

Děkujeme velmi srdečně všem dárcům, vaše solidarita a štědrost nás nesmírně zaskočila a dojala! Ve sbírce budeme ještě pokračovat, naše pomoc rodině Szymików tak bude ještě zásadnější.

355 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

10 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Tadek byl úžasný člověk, je mi to moc líto... Mnoho sil celé rodině ”
1 000 Kč — Veronika Baťková 1 year ago

150 Kč — Lucie 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

3 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Odpoczynek wieczny racz mu dać Panie 🙏 ”
500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

5 000 Kč — Štěpánka Piszczková 1 year ago

“Je mi to moc líto. D Tadem jsme byli na vojně. Skvělý chlap.”
373 Kč — Pigi 1 year ago

“Upřímnou soustrast a hodně sil.”
10 000 Kč — Naďa Malichová 1 year ago