Pomoc pro ženy a děti z Ukrajiny, které jsou v ČR

Praha 4 / Sbírku organizuje OSTAFICHUK & TRUST s.r.o.

{}

Pomoc pro ženy a děti z Ukrajiny, které jsou v ČR

0 %

Vybráno 25 252 Kč z 500 000 Kč
Zbývá -680 dnů
Sbírka byla ukončena 19. dubna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Rozhodli jsme se podpořit ženy a děti, které jsou již v bezpečí v ČR a je potřeba jim pomoci s bydlením, jídlem, léky a základními potřebami pro život.

Za peníze vybrané ve sbírce nakoupíme další materiální pomoc a předáme je mezi ukrajinské rodiny, které byly dovezeny do Česka.


 Do výše 100 000 Kč budeme jako firma OSTAFICHUK & TRUST s.r.o. Vaše dary dvojnásobit. Budeme se snažit svůj příspěvek co nejvíce navýšit. Darujeme tak společně dvojnásob pomoci, která je nyní tolik potřeba.


Ми вирішили надати фінансову підтримки жінкам та дітям, які вже перебувають у безпеці в Чеській Республіці та потребують допомоги з житлом, їжею, ліками та предметами першої необхідності.

За зібрані гроші ми закупимо додаткову матеріальну допомогу та передамо українським родинам, які були завезені до Чехії.


Мы решили поддержать женщин и детей, которые уже находятся в Чешской Республике и нуждаются в помощи с жильем, едой, лекарствами и предметами первой необходимости.

 На собранные в сборе деньги мы купим дополнительную материальную помощь и передадим украинским семьям, которые были ввезены в Чехию.
Partneři sbírky 1

OSTAFICHUK & TRUST s.r.o.

Organizátorem a finančním partnerem sbírky je firma OSTAFICHUK & TRUST s.r.o.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

25 000 Kč — Ipoteka-Centr CZ s.r.o. před 2 lety