Pomoc pro nemocnou Šarlotku

Praha / Sbírku organizuje Nikola Nimburská

{}

Pomoc pro nemocnou Šarlotku

0 %

Vybráno 0 Kč z 350 000 Kč
Zbývá -328 dnů
Sbírka byla ukončena 31. srpna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Šarlotka ve třech měsících prodělala těžkou obrnu mozku.

Díky následkům je dnes ve svých 24 letech závislá na nepřetržité pomoci druhých.

Ve svých šesti letech přišla tragicky o svou maminku a zůstala v péči tatínka, mého manžela. Stala jsem se Šarlotčiným opatrovníkem a převzala o ni každodenní péči. A nejen to, Šarlotka mě považuje za svojí maminku, máme spolu moc hezký vztah. Šarlotka je jinak moc hodné a usměvavé děvče, miluje hudbu a ráda tráví čas ve společnosti.

Každý den navštěvuje stacionář DC Paprsek v Hloubětíně, kam ji vozíme. Tráví tam čas s lidmi, kteří mají podobný hendikep.

Jsou však dny, kdy Šarlotka nemůže ze zdravotních důvodů do stacionáře odjet, a tak s ní doma musí zůstat jeden z rodičů.

Tato péče je náročná nejen psychicky, fyzicky, ale také finančně. Nedávno jsme museli vyhledat soukromou kliniku z důvodu aktuního ošetření a záchranu několika zubů, což pro nás znamenalo velkou finanční zátěž. Vše nakonec dobře dopadlo a Šarlotka může jíst a kousat jako normální člověk. :)

Jak sbírka pomůže?

Spolehlivé auto je pro nás naprosto nezbytné. Před třemi lety jsme si pořídili staší auto s příspěvkem státu, které však bylo velmi poruchové a jeho údržba se nevyplácela. Proto jsme se nakonec rozhodli pořídit nové auto na leasing.

Vzhledem k tomu, že jsem se Šarlotkou zůstat doma, protože potřebuje péči 24/7, potřebovali bychom Vaši pomoc s úhradou alespoň části leasingu.

Budeme vám vděční za každou podporu, která nám péči o Šarlotku neuvěřitelně ulehčí, děkujeme.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Převod do sbírky Pro Jirku jsou asistenti ruce i nohy, ale bez nás je nezaplatí!“
-500 Kč — znesnáze21 před 9 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před rokem