Podpořte Járu s hendikepem!

Olomouc / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Podpořte Járu s hendikepem!

0 %

Vybráno 1 850 Kč z 111 132 Kč
Zbývá 24 dnů
Sbírka byla ukončena 19. června 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem maminka Járy, který se narodil zdravý a byl šťastné děťátko. Životy nás obou se otočily naruby, když dostal horečku a těžký otok mozku. Nikdo tehdy nevěděl, co se děje, příčina nikdy nebyla úplně objasněna, ale doktoři měli strach, že ho ztratíme. Naštěstí, Jára nepřišel o život, dostali jsme ho z toho.

 

Jára je nyní již 30letý muž a já jsem tu pro něj každý den. Pečuji o něj celodenně a zároveň s námi bydlí Járův brácha, který je nyní v pubertě. Navíc se starám i o svoji maminku, která bojuje s rakovinou, a svého tátu, který je už 80letý borec, ale potřebuje naši péči.

 

V mých 50letech, už jsem ale unavená a nemocná. Přišla jsem do fáze svého života, kdy si uvědomuji, že po letech pečování potřebuji i nějaký odpočinek.

 

Jak sbírka pomůže?

Syn pobírá příspěvek na péči, ale stačí jen na 4 hodiny asistence denně, což nám nestačí. Jára sice zvládá některé věci sám, ale ne všechno a potřebuje nepřetržitou péči.

 

Výtěžek sbírky půjde na osobní asistenci, odlehčovací služby a pobyty pro mého syna.

 

Jára má rád sporty, malování, hudbu. Je rád venku v přírodě, na chatě. Nepíše ani nečte, ale to neznamená, že by neměl svůj příběh, který stojí za vyprávění, a i pro něj bude osvobozující, když některé z těch zážitků budou bez mé přítomnosti.

 

Budu vám moc vděčná za jakoukoliv pomoc!

Partneři sbírky 1

ZNS2908

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2908. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 6 dárců

„Ať se zadaří“
373 Kč — Lea před 2 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Ať se daří Grácovi ! 🙏“
500 Kč — Vojta před 2 měsíci

„S láskou ❤“
373 Kč — Zuzana Hrdličková před 2 měsíci

100 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Ať se daří Járo!“
252 Kč — Marek Mynář před 2 měsíci