Podpořte Járu s hendikepem!

Olomouc / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořte Járu s hendikepem!

Amount raised 1 850 Kč of 111 132 Kč goal
Left 58 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 19. June 2024

Help by sharing

Jsem maminka Járy, který se narodil zdravý a byl šťastné děťátko. Životy nás obou se otočily naruby, když dostal horečku a těžký otok mozku. Nikdo tehdy nevěděl, co se děje, příčina nikdy nebyla úplně objasněna, ale doktoři měli strach, že ho ztratíme. Naštěstí, Jára nepřišel o život, dostali jsme ho z toho.

 

Jára je nyní již 30letý muž a já jsem tu pro něj každý den. Pečuji o něj celodenně a zároveň s námi bydlí Járův brácha, který je nyní v pubertě. Navíc se starám i o svoji maminku, která bojuje s rakovinou, a svého tátu, který je už 80letý borec, ale potřebuje naši péči.

 

V mých 50letech, už jsem ale unavená a nemocná. Přišla jsem do fáze svého života, kdy si uvědomuji, že po letech pečování potřebuji i nějaký odpočinek.

 

Jak sbírka pomůže?

Na Járu pobíráme příspěvek na péči, ale stačí jen na 4 hodiny asistence denně, což nám nestačí. Jára sice zvládá některé věci sám, ale ne všechno a potřebuje nepřetržitou péči.

 

Výtěžek sbírky půjde na osobní asistenci pro mého syna.

 

Jára má rád sporty, malování, hudbu. Je rád venku v přírodě, na chatě. Nepíše ani nečte, ale to neznamená, že by neměl svůj příběh, který stojí za vyprávění, a i pro něj bude osvobozující, když některé z těch zážitků budou bez mé přítomnosti.

 

Budu vám moc vděčná za jakoukoliv pomoc!

Patrons 1

ZNS2908

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2908. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

6 donations

“Ať se zadaří”
373 Kč — Lea 2 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Ať se daří Grácovi ! 🙏”
500 Kč — Vojta 2 weeks ago

“S láskou ❤”
373 Kč — Zuzana Hrdličková 2 weeks ago

100 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

“Ať se daří Járo!”
252 Kč — Marek Mynář 3 weeks ago