Podpořte aktivity pro děti: HROMOVÁ PARTA 2024

celá ČR / Sbírku organizuje Tomáš Slavata & Hromová Parta

{}

Podpořte aktivity pro děti: HROMOVÁ PARTA 2024

0 %

Vybráno 112 706 Kč z 500 000 Kč
Zbývá 198 dnů
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Každoročně absolvujeme nespočet sportovních akcí, a když počítám dny vyplněné prací, besedami či závody, docházím k neuvěřitelnému číslu 152. Pět měsíců čisté každodenní práce, příprav, pomoci či podpory druhým skrze sport.

Snažíme se díky našemu úsilí podpořit dětí a lidi napříč ČR.

Každý rok jako rodina průměrně uvolňujeme částku 1 200 000 Kč na sportovní aktivity, ale tou největší investicí je právě náš čas při realizaci samotných sportovních událostí a akcí, které pomáhají dál. To, co děláme je čistě filantropická činnost, kdy se k nám i připojí naši přátele, a proto každý rok dokážeme zajistit tak velký objem akcí.

Jak sbírka pomůže?

Sbírku na sportovní aktivity zakládáme hlavně proto, abychom zjednodušili možnost se k nám připojit a i proto, že se nás často lidé ptají, jak by mohli přispět nebo pomoci.

Tím, že realizujeme tolik aktivit, máme možnost celoročně zvát dětské domovy a rodiny na akce v daném kraji a zcela zdarma jim dát možnost ochutnat sportovní disciplíny, kde jim vždy i půjčujeme vybavení, a pak je případně individuálně podporujeme.

Jen pro představu jsme v roce 2023 realizovali běžecké závody Slavata Triatlon Tour, triatlony, dětské tábory a příměstské kempy. Téměř 70 sportovních akcí. 

Na začátku června jako každý rok opět vrcholily přípravy na Cestu k Baltu VOL6, na kterou vždy trénuji dětí z dětských domovů. Děti opět absolvovaly 580 km na kole a vybraly částku 250 000Kč, které rozdělily mezi domovy seniorů v místě jejich bydliště a Nadační fond život začíná při Nemocnici Královské Vinohrady. Na Cestu k Baltu mi plynule navazovala Harfa jízda, kterou jsem absolvoval opravdu jen pár hodin poté. Nutno podotknout, že Cestě k Baltu předcházely závody pro děti z DD na Slovensku, takže velké přejezdy a málo odpočinku.

Konec června bývá ve znamení Otrokovic a poslední Slavata Triatlon Tour pro děti z veřejnosti a dětských domovů. Abychom to neměli tak nabité, nadnesl jsem doma 14denní dovolenkový přejezd z Prahy do slovenského Oravamana s pár zastávkami na dětských táborech a “neškodných” sportovních akcích pro známé. Jak říkal Drnec v pohádce Lotrando a Zubejda – to není práce, to je jen takový šolíchání.

Souběžně s tradičními triatlonovými závody nám v Praze trénovali malí sportovci v rámci atletických příměstských kempů, které byly pro některé děti ze sociálně slabých rodin zcela zdarma. V září se nám opět rozjela atletická liga s pravidelnými závody a přídavné běžecké závody kamarádů, na kterých pravidelně vypomáháme a zveme děti z okolních dětských domovů.

Koncem listopadu zase zajištujeme zásobovací akci pro dětské domovy a také pomohli rozjet jedenáctý ročník projektu Milý Ježíšku, který propojuje dárce přímo s rodinami nebo dětskými domovy a lidé mohou zakoupit dárky přímo pro děti. Splnilo se přes 2000 dětských přání.

Díky všem akcím, mám možnost zvát děti z dětských domovu napříč ČR, kdy se o ně dokážu plně postarat a díky půjčovně jim poskytnout dostatečné vybavení i zázemí. Mají vždy vše zcela zdarma.

Nejde pojmout vše, co děláme a ač jsou některé kolonky v našem kalendáři prázdné, často se stane, že můj den je i tak vyplněný něčím smysluplným.

Pomáhali jsme při tornádu na Moravě, a také po celou dobu pandemie zásobovali dětské domovy, domovy seniorů a mnoho dalších subjektů potřebným materiálem.

Není den abych zahálel, či si udělal den jen pro sebe. Měl bych pocit, že ten den pak nemá žádný smysl. Je opravdu těžké polevit v tom všem, co dělám, protože tíha zodpovědnosti a potřeba pomáhat kolem ve mně stále neutuchá. Nechci zklamat jako člověk.

Takto vypadá sezona 2024.

Sezóna 2024 startuje a ZDE najdete seznam akcí pro letošní rok, kam můžete dorazit s dětmi, nebo se k nám přidat a podpořit společně s námi celý ten kolotoč!

Kdyby to kohokoliv zaujalo a chtěl se k nám přidat, budeme rádi. Veškeré fotografie z akcí a další informace najdete na FB Tomáš Slavata, www.tomasslavata.cz, www.slavatatriatlontour.cz  a www.atletikarepy.cz. Můžete si sami udělat ten obrázek o našich aktivitách a stát se třeba také jejich součástí.

Snažíme se, aby za naši rodinu hovořili činy a nikoliv slova.

Tomáš Slavata a jeho Hromová parta.

Sbírku již podpořilo 26 dárců

1 000 Kč — Jitka 30 CEO před týdnem

„QR Eurové platby 20.5.-5.6.“
450 € — Jitka 30 CEO před 2 týdny

42 000 Kč — Jitka 30 CEO na triatlon před 2 týdny

„Jitka 30 CEO na triatlon. 21.-26.5.2024“
2 000 Kč — QR platby před 3 týdny

„QR platby 13.-20.5.2024“
2 000 Kč — QR platby před měsícem

5 000 Kč — Smrk před 2 měsíci

252 Kč — Michaela Kacurová před 5 měsíci

„Tome, Hromová parto, hluboký hlavy sklon. Ať Vám to ve zdraví lítá na všech frontách.“
10 417 Kč — Závodnice, závodníci a tým Miladatlon. před 5 měsíci

500 Kč — Michal Vítek před 6 měsíci

1 000 Kč — Ondrej Novak před 7 měsíci