Podpořme šikovné školačky Laurinku a Julii, které nemají vlastní postele

Vítkov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Podpořme šikovné školačky Laurinku a Julii, které nemají vlastní postele

0 %

Vybráno 10 221 Kč z 9 800 Kč
Zbývá -538 dnů
Sbírka byla ukončena 03. ledna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Naše rodina žije na ubytovně v malém bytě 1+1, kde platí nájem cca 20 000 Kč. Podmínky na ubytovně jsou žalostné, snažíme se hledat jiné bydlení, ale finančně nezvládneme našetřit na kauci, a navíc se často setkáváme i s rasovou diskriminací při hledání jiného ubytování. Je to tedy začarovaný kruh. Částka za nájem je pro nás natolik astronomická, že nám často nezbývají ani peníze na jídlo, natož na základní vybavení.

Jak sbírka pomůže?

Pojďte nám prosím pomoct pořídit našim milovaným dcerám Lauře a Julii patrové postele, peřiny a polštáře. Do bytu totiž táhne, a i po několika urgencích panu majiteli, okna neopraví.

Proto by děvčátkům pomohlo mít teplé peřiny a pohodlné postele a tím by se získalo místo i na psací stoly, které holky zatím nemají.

Obě děvčátka jsou moc šikovná. Chodí pravidelně do školy, kde jsou chválena a jsme na ně moc pyšní a velmi nás mrzí v jakých podmínkách s námi musí žít.

S partnerem jsme pracovali v technických službách, ale byli jsme propuštěni, když se hromadně propouštělo. Partner se snaží nás zabezpečit alespoň občasnými brigádami, ale stále nemáme dostatek financí ani na potraviny.

Prosím, váš dar pomůže našim dcerkám spát v teple a na postelích, jako běžně spí i ostatní děti.

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Klidné spaní :-)“
7 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Krásné svátky holčičkám i celé rodině! “
1 221 Kč — Věra před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety