Julie Šiváková

Vítkov / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Julie Šiváková

Amount raised 10 221 Kč of 9 800 Kč goal
Left -467 days
104 % z původního cíle
The campaign has ended 03. January 2023

Help by sharing

Naše rodina žije na ubytovně v malém bytě 1+1, kde platí nájem cca 20 000 Kč. Podmínky na ubytovně jsou žalostné, snažíme se hledat jiné bydlení, ale finančně nezvládneme našetřit na kauci, a navíc se často setkáváme i s rasovou diskriminací při hledání jiného ubytování. Je to tedy začarovaný kruh. Částka za nájem je pro nás natolik astronomická, že nám často nezbývají ani peníze na jídlo, natož na základní vybavení.

Jak sbírka pomůže?

Pojďte nám prosím pomoct pořídit našim milovaným dcerám Lauře a Julii patrové postele, peřiny a polštáře. Do bytu totiž táhne, a i po několika urgencích panu majiteli, okna neopraví.

Proto by děvčátkům pomohlo mít teplé peřiny a pohodlné postele a tím by se získalo místo i na psací stoly, které holky zatím nemají.

Obě děvčátka jsou moc šikovná. Chodí pravidelně do školy, kde jsou chválena a jsme na ně moc pyšní a velmi nás mrzí v jakých podmínkách s námi musí žít.

S partnerem jsme pracovali v technických službách, ale byli jsme propuštěni, když se hromadně propouštělo. Partner se snaží nás zabezpečit alespoň občasnými brigádami, ale stále nemáme dostatek financí ani na potraviny.

Prosím, váš dar pomůže našim dcerkám spát v teple a na postelích, jako běžně spí i ostatní děti.

Děkujeme.

4 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Klidné spaní :-)”
7 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Krásné svátky holčičkám i celé rodině! ”
1 221 Kč — Věra 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago