Podpořme osudem zkoušenou rodinu maminky Anety!

Jablonec nad Nisou / Sbírku organizuje Aneta Palová

{}

Podpořme osudem zkoušenou rodinu maminky Anety!

0 %

Vybráno 43 308 Kč z 53 424 Kč
Zbývá -66 dnů
Sbírka byla ukončena 12. února 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Aneta a jsem maminka 2 statečných chlapců – Sebíka (7 let) a Vojty (9 měsíců). Po mém pádu z koně v 16 letech a následných operacích kolene, žiju s bolestí v kyčlích a kolenech.

Můj život nabral naprosto nových otáček, když se narodil můj milovaný Sebík. Od té doby žiju s láskou a novým smyslem života v podobě rodiny.

Později jsme se s další partnerem, který se o Sebíka stará, jako by byl jeho vlastní rozhodli rozšířit rodinu o dalšího člena – malého Vojtu. Jeho příběh začal nečekaně s meningomyelokelou, což vedlo k operacím a boji o jeho zdraví. Vojtíšek je malý bojovníček, který po operaci vykazuje pozitivní výsledky.

Jako by to ale všechno nestačilo, tak můj milovaný partner nyní prochází těžkým obdobím s neurologickými problémy, záhadnou infekcí a ztrátou pohyblivosti.

Stojíme tak před velkou životní nejistotou a čekáme na další vyšetření.

Jak sbírak pomůže?

Příspěvkem do sbírky nás podpoříte v tomto finančně velmi náročném období. Pomůžete nám hradit náklady na cesty, nájem a speciální zdravotní potřeby a pomůcky.

Po měsíci co byl partner v nemocnici, ho převezli domů a starám se o něj. Podstoupil další vyšetření, ale výsledky se dozvíme na nadcházejícím vyšetření na neurologii. Tam se i rozhodne, co s ním bude dál, jestli bude doma a bude se jeho stav řešit ambulantně, nebo bude hospitalizovaný v Pražské nemocnici a nebo jestli ho pošlou do lázní. Jeho stav je o maličko lepší než byl, ale furt se o něj musí někdo starat, pomáhat mu.

Je to pro mě hodně fyzicky a psychicky náročné.

12.12. má termín v Pražské nemocnici na neurologii, kde se dozvíme, co vůbec bude dál. Prosím, držte nám palce a podpořte nás v tyto těžké momenty.

Děkujeme, Aneta.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Sbírku již podpořilo 37 dárců

1 000 Kč — Skálovi před 3 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Držím palečky ať vše dobře dopadne ❤ Držte se ❤“
300 Kč — Janča H. před 3 měsíci

„Držte se❤️🍀“
100 Kč — Pavla před 3 měsíci

777 Kč — Marcela Jelínková před 3 měsíci

„Vím, jaké je to bojovat s nepřízní osudu a obzvlášť, když se do cesty postaví překážka vážné nemoci. Také jsem bojovala a i Vy bojujte také! Myslím na Vás :-)“
373 Kč — Kobrová D. před 3 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci