Podpořme osudem zkoušenou rodinu maminky Anety!

Jablonec nad Nisou / Organizer: Aneta Palová zc.liame@avolapatenA

{}
0 %

Podpořme osudem zkoušenou rodinu maminky Anety!

Amount raised 43 308 Kč of 53 424 Kč goal
Left -16 days
81 % z původního cíle
The campaign has ended 12. February 2024

Help by sharing

Jmenuji se Aneta a jsem maminka 2 statečných chlapců – Sebíka (7 let) a Vojty (9 měsíců). Po mém pádu z koně v 16 letech a následných operacích kolene, žiju s bolestí v kyčlích a kolenech.

Můj život nabral naprosto nových otáček, když se narodil můj milovaný Sebík. Od té doby žiju s láskou a novým smyslem života v podobě rodiny.

Později jsme se s další partnerem, který se o Sebíka stará, jako by byl jeho vlastní rozhodli rozšířit rodinu o dalšího člena – malého Vojtu. Jeho příběh začal nečekaně s meningomyelokelou, což vedlo k operacím a boji o jeho zdraví. Vojtíšek je malý bojovníček, který po operaci vykazuje pozitivní výsledky.

Jako by to ale všechno nestačilo, tak můj milovaný partner nyní prochází těžkým obdobím s neurologickými problémy, záhadnou infekcí a ztrátou pohyblivosti.

Stojíme tak před velkou životní nejistotou a čekáme na další vyšetření.

Jak sbírak pomůže?

Příspěvkem do sbírky nás podpoříte v tomto finančně velmi náročném období. Pomůžete nám hradit náklady na cesty, nájem a speciální zdravotní potřeby a pomůcky.

Po měsíci co byl partner v nemocnici, ho převezli domů a starám se o něj. Podstoupil další vyšetření, ale výsledky se dozvíme na nadcházejícím vyšetření na neurologii. Tam se i rozhodne, co s ním bude dál, jestli bude doma a bude se jeho stav řešit ambulantně, nebo bude hospitalizovaný v Pražské nemocnici a nebo jestli ho pošlou do lázní. Jeho stav je o maličko lepší než byl, ale furt se o něj musí někdo starat, pomáhat mu.

Je to pro mě hodně fyzicky a psychicky náročné.

12.12. má termín v Pražské nemocnici na neurologii, kde se dozvíme, co vůbec bude dál. Prosím, držte nám palce a podpořte nás v tyto těžké momenty.

Děkujeme, Aneta.

37 donations

1 000 Kč — Skálovi 1 month ago

252 Kč — Anonymous donor 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

373 Kč — Anonymous donor 1 month ago

373 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Držím palečky ať vše dobře dopadne ❤ Držte se ❤”
300 Kč — Janča H. 1 month ago

“Držte se❤️🍀”
100 Kč — Pavla 1 month ago

777 Kč — Marcela Jelínková 1 month ago

“Vím, jaké je to bojovat s nepřízní osudu a obzvlášť, když se do cesty postaví překážka vážné nemoci. Také jsem bojovala a i Vy bojujte také! Myslím na Vás :-)”
373 Kč — Kobrová D. 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago