Podpořme Jana na jeho cestě stát se pilotem

Přerov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Podpořme Jana na jeho cestě stát se pilotem

Vybráno 2 000 Kč z 39 000 Kč
Zbývá -234 dnů
5 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 07. února 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Jana a s mým synem Janem se život od malička nemazlí. Otec se o něj nestará. Byla jsem tak nucena s dětmi od partnera odejít. Psychicky i fyzicky mě týral, což se bohužel projevovalo i na dětech. 

I přes vše zlé, je ale Jan silné dítě, které jsem stejně jako jeho bratříčka zvládla vychovávat sama.

Na základní škole měl samé jedničky, výborné chování, slabším dětem pomáhal, hlavně v matematice, fyzice i s prezentacemi. Zastával se dětí, které byly šikanovány od silnějších a starších žáků. A dokonce na základní škole byl nejlepším žákem ze školy.

Už od malička si přál být pilotem stíhaček. Nyní tak studuje na střední vojenské škole. Přijímačky zvládl mezi prvními. Hlásil se nejen na vojenskou, ale i veřejnoprávní střední školu, protože chvíli uvažoval, že by se raději stal právníkem, ale pak zvítězila cesta za jeho snem. Školu zvládá s vyznamenáním.

Jak sbírka pomůže?

Janovi ke studiu chybí notebook, který by používal ve škole na technické kreslení, prezentace, a jako každý kluk v dnešní době i na volnočasové aktivity.

Bohužel mu ale notebook nemohu pořídit. Nejsme na tom finančně dobře a otec neplatí výživné. 

Jan je dítě s obrovským, upřímným srdcem. Je šikovný na ruce i hlavu. Mně i bráškovi je velikou oporou. Trhá mi srce, že mu tuto tolik potřebnou pomůcku ke vzdělání nejsem schopná zajistit sama, ale bohužel to opravdu není možné, a tak jsem se rozhodla poprosit vás. Prosím, podpořte mého syna a jeho houževnatou touhu stát se pilotem.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 1 dárců

„Hodně zdaru a staň se dobrým pilotem“
2 000 Kč — Tomáš Rykr před rokem