Po závažném úrazu potřebuje Maruška vaši pomoc

Praha / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Po závažném úrazu potřebuje Maruška vaši pomoc

Vybráno 1 963 Kč z 100 000 Kč
Zbývá 64 dnů
2 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 04. prosince 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Štěpán, jsem z Prahy 8 a je mi 32 let. Pečuji o snoubenku, která si bohužel v životě prošla vším možným. V důsledku traumatických zkušeností skončila na vozíku, a také jí byla diagnostikována hraniční porucha osobnosti. Sehnal jsem jí paní psychiatričku, která dochází pravidelně k nám domů. Maruška absolvovala 4 operace nohou, operaci rozdrcené pánve a tolik bolesti, že je to nepředstavitelné. Jako by to nestačilo, před 2 týdny měla první záchvat epilepsie, bohužel bojuje i s dalšími zdravotními komplikacemi.

Jsem pracující člověk, pracuji jako zahradník již 13. rokem, ale přes veškerou mou snahu, jsme rádi, že máme na nájem, energie a na ty nejzákladnější potraviny a drogerii. Všechny peníze, co máme navíc dávám do zdravotních potřeb snoubenky. Žádali jsme o invalidní důchod, ale bylo nám řečeno, že minimální doba vyřízení jsou 3 měsíce, ale že to může trvat klidně i rok.

Maruška je ve stavu, kdy nutně potřebuje nákladné rehabilitace, léky i pomůcky.

Prosím, pomozte nám tyto potřebné finance sehnat. Dělám, co můžu, ale jsem jenom člověk a jsem na to na všechno sám. Moc prosím, pomozte mi v této tragické životní situaci. Pořád přes to všechno doufám a věřím, že to může dobře dopadnout. Za Marušku bojuju už přes 2 roky a nikdy ji neopustím. Boj s jejím zdravím ale nikdy nevybojujeme sami, je to nad naše finanční možnosti, a proto vás prosím o pomoc.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

240 Kč — David před týdnem

„At je lip“
1 221 Kč — Navratzahrad před 3 týdny

„Držím palce“
250 Kč — Alex před 3 týdny

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem