Po závažném úrazu potřebuje Maruška vaši pomoc

Praha / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Po závažném úrazu potřebuje Maruška vaši pomoc

Amount raised 4 963 Kč of 100 000 Kč goal
Left -2 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 04. December 2023

Help by sharing

Jmenuji se Štěpán, jsem z Prahy 8 a je mi 32 let. Pečuji o snoubenku, která si bohužel v životě prošla vším možným. V důsledku traumatických zkušeností skončila na vozíku, a také jí byla diagnostikována hraniční porucha osobnosti. Sehnal jsem jí paní psychiatričku, která dochází pravidelně k nám domů. Maruška absolvovala 4 operace nohou, operaci rozdrcené pánve a tolik bolesti, že je to nepředstavitelné. Jako by to nestačilo, před 2 týdny měla první záchvat epilepsie, bohužel bojuje i s dalšími zdravotními komplikacemi.

Jsem pracující člověk, pracuji jako zahradník již 13. rokem, ale přes veškerou mou snahu, jsme rádi, že máme na nájem, energie a na ty nejzákladnější potraviny a drogerii. Všechny peníze, co máme navíc dávám do zdravotních potřeb snoubenky. Žádali jsme o invalidní důchod, ale bylo nám řečeno, že minimální doba vyřízení jsou 3 měsíce, ale že to může trvat klidně i rok.

Maruška je ve stavu, kdy nutně potřebuje nákladné rehabilitace, léky i pomůcky.

Prosím, pomozte nám tyto potřebné finance sehnat. Dělám, co můžu, ale jsem jenom člověk a jsem na to na všechno sám. Moc prosím, pomozte mi v této tragické životní situaci. Pořád přes to všechno doufám a věřím, že to může dobře dopadnout. Za Marušku bojuju už přes 2 roky a nikdy ji neopustím. Boj s jejím zdravím ale nikdy nevybojujeme sami, je to nad naše finanční možnosti, a proto vás prosím o pomoc.

Děkuji.

6 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 4 days ago

“Držím palce!”
2 000 Kč — Jaroslava 1 month ago

240 Kč — David 2 months ago

“At je lip”
1 221 Kč — Navratzahrad 3 months ago

“Držím palce”
250 Kč — Alex 3 months ago

252 Kč — Anonymous donor 3 months ago