Nový život bez milované maminky a manželky

Plzeň / Sbírku organizuje Veronika Cardová

{}

Nový život bez milované maminky a manželky

0 %

Vybráno 202 396 Kč z 200 000 Kč
Zbývá -1179 dnů
Sbírka byla ukončena 23. dubna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Štědrý den byl a bude pro mnohé z nás nezapomenutelný. Dne 24. prosince 2020 nás za náhlých tragických okolností navždy opustila Lenka Mertlová, milovaná manželka, skvělá kamarádka a maminka dvouletého synka Ondráška. Lenka byla manželkou mého blízkého přítele a kolegy Vojty Mertla. Nejenže si dne 7. září 2019 vzal Lenku za manželku, ale vzal si i její příjmení.

Vojta je výjimečný a skromný člověk, který si v mnohých srdcích našel místo jako skvělý přítel, kamarád a kolega. Nikdy nežádal o pomoc, naopak byl sám ten, který všem pomáhal a pomáhá. Svědčí o tom i jeho letitá praxe v sociálních službách.

Pracovní pozice, kterou byl na nějakou dobu nucen kvůli malému Ondráškovi opustit, byla pracovník v nízkoprahovém Klubu, kde s kolegy doprovázel a podporoval děti a mládež při řešení obtížných i každodenních situací a zvyšoval tak jejich šanci uspět v dalším životě.

Nyní je to však Vojta, kdo potřebuje pomoci, a to zejména kvůli synovi Ondrovi.

Vaše příspěvky půjdou na zaplacení nájmů a energií, obživu, provoz automobilu, nákup oblečení a potřeb pro syna. Zbylé prostředky budou převedeny na spořící účet, ze kterého bude v brzké době čerpáno na placení jeslí, kroužky a školní pomůcky. Vojtovi už přátelé přispěli 240 tisíc Kč.

Z celého srdce děkuji všem, kteří na Vojtu a Ondráška myslí a nabízejí různorodou pomoc a předem mnohokrát děkuji za jakýkoli finanční příspěvek, který těmto dvěma báječným človíčkům pomůže na jejich společné cestě životem. Na této cestě vám oběma přeji hodně štěstí a pamatujte, máte kolem sebe spoustu lidí, na které se můžete kdykoli a s čímkoli obrátit.

Mám vás ráda, kluci!

 

Sbírka ukončena!

26. 04. 2021

Tak jsme to dokázali.

Sbírka byla ke dni 23.4.2021 ukončena. Úspěšně jsme přetrhli cílovou pásku a vybrala se krásná částka 202 396 Kč. Vaše příspěvky půjdou na zaplacení nájmů a energií, obživu, provoz automobilu, nákup oblečení a potřeb pro syna. Zbylé prostředky budou převedeny na spořící účet, ze kterého bude v brzké době čerpáno na placení jeslí, kroužky a školní pomůcky.

Ještě jednou bych vám všem chtěla poděkovat za to, jakou podporu jste mému kolegovi a příteli a jeho synkovi Ondrovi poskytli. Vojta s Ondráškem jsou velmi stateční a i díky vám všem situaci zvládají. Jsem vám velmi vděčná a ještě jednou všem ze srdce děkuji.

Poděkování

31. 03. 2021

Ráda bych poděkovala všem, kteří Vojtovi a jeho synkovi Ondrovi přispěli. Mám velkou radost, že jsme společně dosáhli cílové částky! Ještě jednou moc děkuji!

Sbírku již podpořilo 155 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

192 Kč — Baru před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

20 000 Kč — IPMS NYMBURK, z.s. před 3 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Kateřina Kunešová před 3 lety

„Hodne stesti“
373 Kč — Mara před 3 lety

„Drzim palce, abyste prekonali vsechny potize !!!“
1 221 Kč — Tomas před 3 lety