Nový start pro rodinu hendikepované Jozefíny

Plzeň / Sbírku organizuje Jozefína Puklejová

{}

Nový start pro rodinu hendikepované Jozefíny

0 %

Vybráno 0 Kč z 13 500 Kč
Zbývá -293 dnů
Sbírka byla ukončena 04. října 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem zdravotně hendikepovaná maminka, s manželem se staráme o 4 děti. Společně žijeme v podnájmu a tím, že mi manžel v domácnosti hodně pomáhá, tak může mít pouze brigádu.

Stávající bydlení je však nad naše finanční možnosti. Navíc bydlíme ve 4. patře a já mám ztíženou mobilitu dolních končetin.

Snažíme se proto získat stabilní a cenově dostupné městské bydlení. S ohledem na naše možnosti a můj zdravotní stav jsme požádali o přidělení bytu odbor dostupného bydlení. Podmínkou získání bytu je bezdlužnost žadatele vůči městu.

Jak sbírka pomůže?

Z minulosti mi právě vůči městu vznikl dluh cca 63 000 Kč. Několik let jsem ho splácela, zbývá mi doplatit 13 000 Kč. V září by měla zasedat bytová komise, která rozhoduje o přidělení bytu. Byli bychom moc rádi, aby nám byt byl již přidělen, avšak do této doby nestihneme zbývající část závazku uhradit. Proto vás prosíme o pomoc!

Děkujeme


Sbírka byla založena s doporučením organizace, se kterou rodina spolupracuje.

Pomoc pro Invalidní Jozefínu a její rodinu

24. 08. 2023

Prosím o pomoc s úhradou dluhu pod městem již dlouho době splácím tento dluh a už to finančně nezvládám manžel chodí do práce na dohodě o činnosti aby mi mohl pomáhat doma já do práce že zdravotních důvodu nastoupit zatím nemohu čekám na operaci kyčle -kloubu

Prosíme o pomoc s úhradou dluhu u města

12. 08. 2023

Prosíme o pomoc se splácením dluhu u města