Nestlé pomáhá rodině v těžkém životním období: podržíme naši kolegyni!

Praha / Sbírku organizuje Nestlé Česko s.r.o.

{}

Nestlé pomáhá rodině v těžkém životním období: podržíme naši kolegyni!

0 %

Vybráno 116 104 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -6 dnů
Sbírka byla ukončena 16. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

------

Milí kolegové a drazí přátelé, obracíme se na Vás s velikou prosbou o pomoc.

Naše úžasná, schopná, pracovitá a ochotná kolegyně se ocitla v nepříjemném životním období. Před pár týdny jí zemřel bratr (38 let), který byl otcem dvou malých dětí, živitelem rodiny.

Před dvěma měsíci šel na pohotovost s bolestí na hrudi. Lékaři ho bohužel poslali domů, kde mu praskla aorta. Rodina mu volala sanitku, ale v nemocnici už ho ani po 50 minutové resuscitaci nedokázali zachránit. Předtím neměl žádné potíže, stalo se to velmi náhle.

A protože neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, bratrově ženě po jeho smrti diagnostikovali rakovinu, horší typ rakoviny prsu.

Nastoupila na chemoterapie, není aktivní řidička, je sama na dvě děti a má strach, že boj s nemocí nezvládne. Je odkázaná na pomoc naší kolegyně a její rodiny. Poprosila ji, aby se v případě potřeby postarala o obě děti. Naše kolegyně má ovšem i svoje dvě vlastní děti. Bratrovy děti trénují hokej, ke kterému je vždy vedl právě tatínek. Byla to jejich společná oblíbená aktivita, která jim nyní také pomáhá se s celou situací lépe vyrovnat.

Po otcově smrti, tedy výpadku hlavního příjmu, musí s těmito aktivitami finančně i provozně vypomáhat právě naše kolegyně se svojí rodinou.

Aby toho nebylo málo, maminka naší kolegyně trpí depresemi a od začátku roku se léčí s rakovinou. Deprese se jí po smrti syna začaly zhoršovat. S otcem jsou na tom po přežití vlastního syna psychicky velmi špatně.

Přestože se nemoci a těžké životní situace netýkají přímo naší kolegyně, aktuálně je na její pomoci, vzhledem k dramatickým okolnostem, závislých dalších pět lidí (bratrova rodina a její rodiče). Její sedmdesáti pěti letý otec, matka s rakovinou a depresemi, vdova švagrová s rakovinou a dva polosirotci, kterým se velmi pravděpodobně změní celý jejich život.

Kolegyně zatím neměla čas ani truchlit. Řešila bratrův pohřeb, stará se o svoji i bratrovu rodinu a pracuje na 100 procent, aby si vydělala co nejvíce peněz, které budou všichni velmi potřebovat.

Jak sbírka pomůže?

Naší kolegyni bychom chtěli vyjádřit podporu a upřímnou soustrast prostřednictvím této sbírky. Zároveň se obracíme i na další dárce s prosbou o finanční příspěvek, který pomůže vypořádat se s těžkou a nenadálou životní situací pozůstalé rodiny.

Výtěžek sbírky bude využit na náklady spojené s domácností, bydlením rodiny a podporu dětí.

Sbírce a naší kolegyni pomůže i Vaše sdílení sbírky v okruhu známých.

Děkujeme za vaši podporu!

Nestlé

Partneři sbírky 1

3080

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3080. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 93 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Přeji hodně sil v tak opravdu nepředstavitelné a hrůzné situaci a také ať se vybere co největší častka. “
777 Kč — Eva K. před týdnem

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Drzte porad pospolu“
555 Kč — Míša před 2 týdny

„Moc držím palce! “
373 Kč — Michal před měsícem

„QR platby 10.-16.6.2024“
1 111 Kč — QR platby před měsícem

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„přeji hodně sil v této těžké chvíli!“
2 112 Kč — Michal před 2 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci