Naši kolegyni podržíme: Nestlé pomáhá rodině v těžkém životním období

Praha / Organizer: Nestlé Česko s.r.o. moc.eltsen.zc@kecaldes.azeret

{}
0 %

Naši kolegyni podržíme: Nestlé pomáhá rodině v těžkém životním období

Amount raised 116 104 Kč of 100 000 Kč goal
Left -6 days
116 % z původního cíle
The campaign has ended 16. July 2024

Help by sharing

Naši kolegyni podržíme: Nestlé pomáhá

Milí kolegové a drazí přátelé, obracíme se na Vás s velikou prosbou o pomoc. Jedna naše úžasná, schopná, pracovitá a ochotná kolegyně se ocitla v nepříjemném životním období. Před pár týdny jí zemřel bratr (38 let), který byl otcem dvou malých dětí, živitelem rodiny.

Před dvěma měsíci šel na pohotovost s bolestní na hrudi. Lékaři ho bohužel poslali domů, kde mu praskla aorta. Rodina mu volala sanitku, ale v nemocnici už ho ani po 50 minutové resuscitaci nedokázali zachránit. Předtím neměl žádné potíže, stalo se to velmi náhle.

A protože neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, bratrově ženě po jeho smrti diagnostikovali rakovinu, horší typ rakoviny prsu. Nastoupila na chemoterapie, nemá řidičský průkaz, je sama na dvě děti a má strach, že boj s nemocí nezvládne. Je odkázaná na pomoc naší kolegyně. Poprosila ji, aby se v případě potřeby postarala o obě děti. Naše kolegyně má ovšem i svoje dvě vlastní děti. Bratrovy děti trénovaly hokej. Po otcově smrti, tedy výpadku jediného příjmu, musí na tyto aktivity finančně vypomáhat právě naše kolegyně.

Aby toho nebylo málo, maminka naší kolegyně trpí depresemi. Překonala rakovinu, která se jí po smrti syna vrátila. S otcem jsou na tom po přežití vlastního syna psychicky velmi špatně.

Přestože se nemoci a těžké životní situace netýkají přímo naší kolegyně, aktuálně je na její pomoci vzhledem k dramatickým okolnostem závislých dalších pět lidí (bratrova rodina a její rodiče). Její sedmdesátiletý otec, matka s opakovanou rakovinou, vdova švagrová s rakovinou a dva polosirotci, kterým se velmi pravděpodobně změní celý jejich život.

Kolegyně zatím neměla čas ani truchlit. Řešila bratrův pohřeb, stará se o svoji i bratrovu rodinu a pracuje na 100 procent, aby si vydělala co nejvíce peněz, které budou všichni velmi potřebovat.

Naší kolegyni bychom chtěli vyjádřit podporu a upřímnou soustrast prostřednictvím této sbírky. Zároveň se obracíme i na další dárce s prosbou o finanční příspěvek, který mu pomůže vypořádat se s těžkou a nenadálou životní situací.

Sbírce a naší kolegyni pomůže i Vaše sdílení sbírky v okruhu známých.

Děkujeme za vaši podporu!

Nestlé

Patrons 1

3080

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3080. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

93 donations

2 000 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Přeji hodně sil v tak opravdu nepředstavitelné a hrůzné situaci a také ať se vybere co největší častka. ”
777 Kč — Eva K. 1 week ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Drzte porad pospolu”
555 Kč — Míša 2 weeks ago

“Moc držím palce! ”
373 Kč — Michal 1 month ago

“QR platby 10.-16.6.2024”
1 111 Kč — QR platby 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“přeji hodně sil v této těžké chvíli!”
2 112 Kč — Michal 2 months ago

300 Kč — Anonymous donor 2 months ago