Nastávající mamince Zuzce zemřel snoubenec

Zábřeh na Moravě / Sbírku organizuje Zuzana Ziková

{}
0 %

Nastávající mamince Zuzce zemřel snoubenec

Vybráno 66 059 Kč z 28 000 Kč
Zbývá -378 dnů
236 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 16. září 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Sbírka hlásí 100 %, ale my nekončíme!

...


Jsem budoucí maminka v 7. měsíci těhotenství, které se naprosto zhroutil svět. Minulý týden našla maminka mého milovaného snoubence Vláďu doma mrtvého v době, kdy já jsem ležela v nemocnici s rizikem předčasného porodu.

Zemřel náhle, a já jsem zůstala na vše sama.

Je to pro mě nepopsatelně strašná rána a velmi se obávám o budoucnost mého malého drobečka, kterého čekám. Navíc to není první velká rána, která nás potkala. S Vláďou jsme už totiž přišli o našeho předčasně narozeného Toníčka.

Mé druhé těhotenství pro nás byla nová naděje. Bohužel se s Vláďou stalo to, co se stalo, a já jen stále čekám, kdy se z té příšerné noční můry probudím.

V bytě, kde jsme žili spolu, nemůžu být, protože bych se zbláznila. Ani finančně bych to neutáhla. Teď jsem na chvíli u kamarádky, protože nemám finance na to, abych zaplatila všechny výdaje spojené s novým pronájem. Navíc jsem v insolvenci, do které jsem spadla ještě v předchozím vztahu, což situaci také komplikuje, ale své závazky řádně a včas splácím.

Výtěžek sbírky půjde na kauci a nájemné.

S Vláďou to byla láska na první pohled, všechno o mně věděl, i o insolvenci. Přesto chtěl se mnou být, strašně jsme se do sebe zamilovali a požádal mě o ruku. V té chvíli jsem i otěhotněla, on byl šťastný, já taky.

Rodinná tragédie

Naše první dítě – Toníček zemřel ještě v porodnici po předčasném porodu. Partner pracoval v té době v Belgii a přijel, aby byl se mnou doma. Já jsem strašně toužila po miminku, tak jsme se hned pokoušeli znovu otěhotnět a byli jsme moc šťastní, když se to povedlo. Pak Vláďa znovu odjel do zahraničí jako montér a v květnu mi řekli, že mi zase hrozí předčasný porod. Vláďa tenkrát řekl, že už nikam nepojede, že už bude se mnou doma a najde si práci tady

Před těhotenstvím jsem pracovala jako zaměstnanec vězeňské služby, kde mi insolvenci strhávali z platu. Těhotná ve věznici pracovat nemůžu, a navíc jsem kvůli mému rizikovému těhotenství na neschopence. Po mateřské se mnou ale zase počítají.

Znovu se objevily předčasné kontrakce a hospitalizovali mě. Porod se naštěstí podařilo zastavit, ale ještě když jsem byla v nemocnici, partner bohužel zemřel.

Prosím, pomozte mi, abych mohla vybudovat pro moje nastávající děťátko zázemí, které bude potřebovat.

Děkuji.

Nesmírné poděkování

21. 06. 2022

Všem moc děkuji. Nemohu najít ani ta správná slova, jak moc jsem vděčná. Za váš projev lásky, empatie a podpory, které se mi od vás všech dostalo a nadále dostává. Slova díků jsou v této chvíli tak málo. Opravdu si nesmírně vážím každého, kdo přispěl nebo i sdílel můj příběh. Dojalo mě, jak ředitel nadačního fondu, který je také ze Zábřehu můj příběh sdílel.

Podpora vás všech mi ulehčí start do nového života, dáváte mi všichni naději, že ten můj drobeček bude moci mít domov, který bude potřebovat. 

Doufám, že jednou budu moci oplatit všechnu tu lásku a někomu také takto pomoci.

Ještě jednou MOC DĚKUJI

Zuzka 

Sbírku již podpořilo 175 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Myslíme na Tebe💪“
777 Kč — Ade před rokem

„Drž se, Zuzi 🙏❤️“
500 Kč — Kristýna před rokem

„Drž se !! “
500 Kč — Mates před rokem

„Hodně sil Zuzi ❤️“
500 Kč — Lucka, Jirka, Honzík, Bohdánek před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Soucitim a preji mnoho sil a lásky “
1 000 Kč — Monika před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Přejeme hodně sil“
2 000 Kč — Dagmar & Vlastimil Laganovi před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem