Motomed a speciální mechanický vozík pro Jiřinu

Zlín / Sbírku organizuje Jiřina Hladíková

{}

Motomed a speciální mechanický vozík pro Jiřinu

0 %

Vybráno 24 906 Kč z 54 480 Kč
Zbývá -941 dnů
Sbírka byla ukončena 30. října 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

 

Jiřina je velká bojovnice, která v dětství prodělala mozkovou obrnu. Dnes je jí 33 let a potýká se s kombinovaným postižením, které zasáhlo zrak i sluch, a zároveň je upoutaná na invalidní vozík.

Tato zapálená metalistka, která neslyší bez naslouchátek na obě uši, však rozhodně nic nevzdává! Pracuje v administrativní sféře, už rok bydlí sama a snaží se i sportovat. Mezi její koníčky patří paralympijský sport boccia a procházky, které bohužel nyní nemůže provozovat z důvodu nevyhovujícího mechanického vozíku.

Pohyb a cvičení jsou klíčové pro udržení Jiřinina zdravotního stavu, a tak touto cestou prosí o pomoc s financováním motomedu (rehabilitační pomůcka) a nového speciálního mechanického vozíku.

Motomed pro pohybovou terapii Jiřině umožní pravidelně cvičit, čímž by se zabrání dalšímu zhoršení jejího hendikepu. Současný invalidní vozík je zase příliš objemný a ona se s ním pohybuje jen velmi komplikovaně. Nový odlehčený vozík se bude mnohem snadněji ovládat a umožní jí například znovu se věnovat procházkám na čerstvém vzduchu a dalším sportovním koníčkům.

Pomozme Jiřině, která se tolik snaží a ze svých příjmů platí asistenta a základní potřeby, aby získala zařízení, které jí pomůže být soběstačná a věnovat se sportovním aktivitám.

Snížení sumy

07. 10. 2021

Přátelé, trochu jsme snížili sumu, protože vozíček je doma, ale jen přece ještě potřebuji od vás vélkou pomoc, za kterou vám moooc děkuji. Důležité jsou pro mě rehabilitace, jenže rehabilitažní pobyt je drahý a pojišťovna mi na ně nepřispěje. V poslední době jsem se dala na sport boccia, ve kterém se mi poměrně daří aby jsem se ale mohla zdokonalovat a překonávát se musím cvičit a držet se ve formě, a proto vás prosím o pomoc financování rehabilitařní pomůcky motomed. Předem vám všem moc děkuji

smůla se lepí na paty

06. 09. 2021

Přátele moc děkuji za vaší pomoc ani nevíte jak moc mi pomáhate bohužel se mi lepí smůla na paty kvůli epidemii jsem přišla o práci kterou jsem milovala a hodně pomáhala momentalně se nacházím ve velmí těžké situaci kdy nemám ani na základní věci o to více vás moooc prosím o pomoc aby jsem nezůstala doma mezi čtyřma zděny tak jsem začala sportovat na vrcholní úrovní začala jsem hrát hru boccia proto je promě ještě více důležite udržet se v optimální formě a co nejvíce zachovat ale i zlepšít zdravotní stav a tím je pro mne důležitá rehabilitace na motomedu předem všém moc děkuji

Vozík je doma

21. 07. 2021

Přeji krásný den rodina je základ života a ták jsem dostala krásný dar podobě nového vozíčku za který mooc děkuji ještě motomed a budu nejšťastnější na světě a proto moc prosím o pomoc a za tu pomoc předem děkuji

Sbírku již podpořilo 43 dárců

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držím palce aby sa to podarilo.“
30 € — Radoslav Kotrík před 3 lety

„Ať se podaří vybrat cílovou částku :)“
777 Kč — gugýto před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety