Motomed a speciální mechanický vozík pro Jiřinu

Zlín / Sbírku organizuje Jiřina Hladíková zc.manzes@anirij-avokidalh

{}
0 %

Motomed a speciální mechanický vozík pro Jiřinu

Vybráno 20 066 Kč z 64 480 Kč
Zbývá 9 dnů
31 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. září 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

 

Jiřina je velká bojovnice, která v dětství prodělala mozkovou obrnu. Dnes je jí 33 let a potýká se s kombinovaným postižením, které zasáhlo zrak i sluch, a zároveň je upoutaná na invalidní vozík.

Tato zapálená metalistka, která neslyší bez naslouchátek na obě uši, však rozhodně nic nevzdává! Pracuje v administrativní sféře, už rok bydlí sama a snaží se i sportovat. Mezi její koníčky patří paralympijský sport boccia a procházky, které bohužel nyní nemůže provozovat z důvodu nevyhovujícího mechanického vozíku.

Pohyb a cvičení jsou klíčové pro udržení Jiřinina zdravotního stavu, a tak touto cestou prosí o pomoc s financováním motomedu (rehabilitační pomůcka) a nového speciálního mechanického vozíku.

Motomed pro pohybovou terapii Jiřině umožní pravidelně cvičit, čímž by se zabrání dalšímu zhoršení jejího hendikepu. Současný invalidní vozík je zase příliš objemný a ona se s ním pohybuje jen velmi komplikovaně. Nový odlehčený vozík se bude mnohem snadněji ovládat a umožní jí například znovu se věnovat procházkám na čerstvém vzduchu a dalším sportovním koníčkům.

Pomozme Jiřině, která se tolik snaží a ze svých příjmů platí asistenta a základní potřeby, aby získala zařízení, které jí pomůže být soběstačná a věnovat se sportovním aktivitám.

smůla se lepí na paty

smůla se lepí na paty

06. 09. 2021

Přátele moc děkuji za vaší pomoc ani nevíte jak moc mi pomáhate bohužel se mi lepí smůla na paty kvůli epidemii jsem přišla o práci kterou jsem milovala a hodně pomáhala momentalně se nacházím ve velmí těžké situaci kdy nemám ani na základní věci o to více vás moooc prosím o pomoc aby jsem nezůstala doma mezi čtyřma zděny tak jsem začala sportovat na vrcholní úrovní začala jsem hrát hru boccia proto je promě ještě více důležite udržet se v optimální formě a co nejvíce zachovat ale i zlepšít zdravotní stav a tím je pro mne důležitá rehabilitace na motomedu předem všém moc děkuji

Vozík je doma

21. 07. 2021

Přeji krásný den rodina je základ života a ták jsem dostala krásný dar podobě nového vozíčku za který mooc děkuji ještě motomed a budu nejšťastnější na světě a proto moc prosím o pomoc a za tu pomoc předem děkuji

Sbírku již podpořilo 32 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 15 hodinami

212 Kč — Anonymní dárce před týdnem

232 Kč — Anonymní dárce před týdnem

212 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

3 333 Kč — Hanka , držím palce a obdivuju Vás před 2 týdny

250 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Přeju vše dobré.“
1 100 Kč — Bára před 2 týdny

1 000 Kč — Jiří před 3 týdny

3 000 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

Další běžící sbírky

Kmenové buňky pro Luboše s ALS
88 %

Kmenové buňky pro Luboše s ALS

Abychom s Kristiánem zůstali spolu doma
76 %

Abychom s Kristiánem zůstali spolu doma

100 kroků zpátky do života
55 %

100 kroků zpátky do života