Moto Banda Dětem

Liberec / Sbírku organizuje Michaela Bunata zc.manzes@atanubaleahcim

{}
0 %

Moto Banda Dětem

Vybráno 2 500 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -91 dnů 3 % z původního cíle

Sbírce pomůžete i sdílením

Na silnici budí respekt, ale pod helmou a koženým oblekem nosí velké srdce. Spolek „Moto Banda Dětem“ pomáhá těm nejmenším, ale i celým rodinám. Momentálně podávají pomocnou ruku samoživitelům.

„V této těžké době se snažíme rodinám samoživitelů ulehčit situaci nákupem potravin a drogerie nebo třeba školních pomůcek a oblečení. Proto žádáme o pomoc dárce, abychom mohli pomoc rozšířit,“ říkají motorkáři, kteří vyráží na dvou kolech vstříc pomoci celoročně, a to nejen při pandemii.

„Některé rodiny to nemají vůbec jednoduché a někdy musí žít i s pár stovkami na měsíc. Je to velmi smutná a krutá realita, hlavně pro ty nejmenší. Proto jsme nyní tady a vás všechny žádáme o velkou pomoc, každá korunka má smysl,“ děkují všem laskavým dárcům.

O nás

Jsme banda přátel, která jezdí již několik let po dětských domovech a dělá spoustu radosti dětem. Podnikáme s nimi různé hry, soutěže, opékání buřtů nebo třeba svezení na motorkách. Také se věnujeme akcím a pomoci pro vážně nemocné, sociálně slabé, dětem-dospělým se zdravotním hendikepem, ale i dospělým a seniorům v nouzi.


Sbírku již podpořilo 5 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

100 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

„Posílám LOVE pro ty malé prdelky.Darin“
1 000 Kč — Darina Czakon před 6 měsíci

Další běžící sbírky

Sestřičky sestřičkám
11 %

Sestřičky sestřičkám

Nový život pro děti z Líský
8 %

Nový život pro děti z Líský

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí
52 %

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí