Mavic pro Maksyma

celá ČR / Sbírku organizuje Vendula Fořtová

{}

Mavic pro Maksyma

0 %

Vybráno 103 819 Kč z 90 000 Kč
Zbývá -31 dnů
Sbírka byla ukončena 21. června 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Vendula, jsem studentka a dobrovolnice, která pomáhá přímo v Ukrajině od září 2022. Do letošního roku jsem se zabývala primárně humanitární pomocí, ale válka je bohužel stále tady a jediný způsob, jak přiblížit její konec, je podpora armády. Díky tomu, že trávím v Ukrajině hodně času, mám i spoustu důvěryhodných kontaktů, jak mezi civilním obyvatelstvem, dobrovolníky, tak i vojáky.

Na kontě mám už jednu úspěšnou sbírku - Auto pro Ruslana, kdy se nám povedlo vojákům nejen koupit jedno auto, ale i předat další dvě (která jsme dostali od dárců), a také jsme pro ně díky mým kolegům sehnali monitory a tablety, aby mohli dělat kvalitnější práci.

S Maksymem mě seznámila moje dobrá kamarádka z Ukrajiny, která je jednou z příčin, proč mám k Ukrajině tak blízko.

Když rusko v roce 2022 zaútočilo na Ukrajinu, Maks považoval za svou povinnost jít bránit svoji zemi. Nyní je operátorem dronů v 455. samostatném batalionu 141. brigády.

Jak sbírka pomůže?

Momentálně kluci potřebují drony Mavic. Tyhle drony jsou pro ně jako oči, pozorují nepřítele, hledají cíle, navádí dělostřelectvo. Bez nich jsou slepí.

Za vybrané peníze máme v plánu koupit 3x Mavic 3 (pokud se situace rapidně nezmění a nebude potřeba více jiný typ.), drony budeme kupovat přímo v Ukrajině, kde jsou levnější.

Pokud se povede vybrat více peněz, koupíme dronů více :)

Díky Vám všem !!!

22. 07. 2024

Milí dárci,

moc dobře vím, že vám dlužím informace a poděkování. Jsem zpátky jako dobrovolnice v Ukrajině a Maks pořád pracuje na pozicích, oba máme práce nad hlavu, snad nám prominete tohle zpoždění. První dron, který byl koupen za peníze od vás už pracuje. Jedná se o Mavic s termovizí. Díky vaší štědrosti mají kluci v plánu koupit ještě jeden dron a také dvě nabíjecí stanice, aby mohli drony nabíjet. Budu vás dále informovat :) Ze srdce vám děkuji nejen já, ale i Maks a kluci, se kterými pracuje. Jste neuvěřitelní. Слава Україні!

Děkujeme a pokračujeme dále!

13. 06. 2024

Chtěla bych za sebe i za Makse velmi poděkovat všem, kdo přispěli v naší sbírce. Jste naprosto neuvěřitelní. Vůbec mě nenapadlo, že bychom částku mohli vybrat takhle rychle :) Sbírku zatím necháváme běžet a budeme velmi rádi za další příspěvky. Dronů nikdy není dostatek. Za peníze navíc pořídíme o dron více. Buď nakoupíme více obyčejných Maviců 3 nebo zvažujeme koupi dražšího Mavic 3 T. Záleží na vás, na jakou variantu nám vystačí peníze :)

Díky! Společně k vítězství!

Sbírku již podpořilo 77 dárců

373 Kč — Sylvie Sedláčková před měsícem

„Sláva Ukrajině. Hrdinům sláva.“
10 000 Kč — Tomáš Fiala před měsícem

1 000 Kč — BK před měsícem

373 Kč — Dušan M. před měsícem

1 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

10 € — Anonymní dárce před měsícem

1 968 Kč — Anonymní dárce před měsícem

5 000 Kč — Ondřej Frančík před měsícem

„Držte se“
777 Kč — Jarda před měsícem

„Držte se.“
50 Kč — Nicky před měsícem