Mavics for Maksym

celá ČR / Organizer: Vendula Fořtová moc.liamg@trofydnev

{}
0 %

Mavics for Maksym

Amount raised 103 446 Kč of 90 000 Kč goal
Left 17 days
115 % z původního cíle
The campaign has ended 05. July 2024

Help by sharing

Jmenuji se Vendula, jsem studentka a dobrovolnice, která pomáhá přímo v Ukrajině od září 2022. Do letošního roku jsem se zabývala primárně humanitární pomocí, ale válka je bohužel stále tady a jediný způsob, jak přiblížit její konec, je podpora armády. Díky tomu, že trávím v Ukrajině hodně času, mám i spoustu důvěryhodných kontaktů, jak mezi civilním obyvatelstvem, dobrovolníky, tak i vojáky.

Na kontě mám už jednu úspěšnou sbírku - Auto pro Ruslana, kdy se nám povedlo vojákům nejen koupit jedno auto, ale i předat další dvě (která jsme dostali od dárců), a také jsme pro ně díky mým kolegům sehnali monitory a tablety, aby mohli dělat kvalitnější práci.

S Maksymem mě seznámila moje dobrá kamarádka z Ukrajiny, která je jednou z příčin, proč mám k Ukrajině tak blízko.

Když rusko v roce 2022 zaútočilo na Ukrajinu, Maks považoval za svou povinnost jít bránit svoji zemi. Nyní je operátorem dronů v 455. samostatném batalionu 141. brigády.

Jak sbírka pomůže?

Momentálně kluci potřebují drony Mavic. Tyhle drony jsou pro ně jako oči, pozorují nepřítele, hledají cíle, navádí dělostřelectvo. Bez nich jsou slepí.

Za vybrané peníze máme v plánu koupit 3x Mavic 3 (pokud se situace rapidně nezmění a nebude potřeba více jiný typ.), drony budeme kupovat přímo v Ukrajině, kde jsou levnější.

Pokud se povede vybrat více peněz, koupíme dronů více :)

Děkujeme a pokračujeme dále!

13. 06. 2024

Chtěla bych za sebe i za Makse velmi poděkovat všem, kdo přispěli v naší sbírce. Jste naprosto neuvěřitelní. Vůbec mě nenapadlo, že bychom částku mohli vybrat takhle rychle :) Sbírku zatím necháváme běžet a budeme velmi rádi za další příspěvky. Dronů nikdy není dostatek. Za peníze navíc pořídíme o dron více. Buď nakoupíme více obyčejných Maviců 3 nebo zvažujeme koupi dražšího Mavic 3 T. Záleží na vás, na jakou variantu nám vystačí peníze :)

Díky! Společně k vítězství!

76 donations

“Sláva Ukrajině. Hrdinům sláva.”
10 000 Kč — Tomáš Fiala 2 days ago

1 000 Kč — BK 3 days ago

373 Kč — Dušan M. 1 week ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 week ago

10 € — Anonymous donor 1 week ago

1 968 Kč — Anonymous donor 1 week ago

5 000 Kč — Ondřej Frančík 1 week ago

“Držte se”
777 Kč — Jarda 1 week ago

“Držte se.”
50 Kč — Nicky 1 week ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 week ago