Maminku Moniku a malou Natálku dělí 100 km

Hradec Králové / Sbírku organizuje SKOK do života, o.p.s.

{}

Maminku Moniku a malou Natálku dělí 100 km

0 %

Vybráno 33 411 Kč z 28 000 Kč
Zbývá -508 dnů
Sbírka byla ukončena 04. března 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Monika je klientka organizace SKOK do života, o.p.s. Hradec Králové, která poskytuje sociální služby dospělým lidem s mentálním postižením, a také je jejich zaměstnancem. Monika pracuje dlouhodobě v úklidové firmě na chráněném pracovním místě, a také využívá služby podpora samostatného bydlení.

Monika je maminkou malé Natálky, která je svěřena do péče otce. Ten se s ní nyní odstěhoval do Azylového domu v Moravské Třebové.

Maminka chodí do zaměstnání, platí alimenty, má bydlení a nemá žádné negativní závazky. Velmi touží po pravidelném kontaktu se svojí milovanou dcerou.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky použijeme na cesty z Hradce Králové do Moravské Třebové za její dcerou, které jí byly předběžně stanoveny soudem, před ukončením soudního procesu o stanovení kontaktu a péči o dítě.

Vzdálenost těchto míst je cca 100 km, dostupnost hromadnou dopravou je o víkendu špatná a časově náročná, proto by se finance využily na cesty automobilem s pracovníkem Skoku.

Pracovník bude zároveň zajišťovat podporu při kontaktu s dcerou, se kterou do doby vynesení soudního rozhodnutí nemůže být Monika o samotě. Na tyto cesty jí nezbývají finanční prostředky po uhrazení všech závazků včetně alimentů.

Prosím, pojďte s námi pomoct Monice neztratit pravidelný kontakt s její dcerou.

Poděkování vám všem!

22. 03. 2023

Děkujeme všem dárcům a podporovatelům. Díky Vaší podpoře je Monika se svou dcerkou každou sobotu. Chodí na procházky, dělají úkoly do školy, nakupují, vaří, ale hlavně se pravidelně vídají. Pro Moniku je Natálka vším a to, že za ní jezdí má dopad na její pracovní výkon i péči o domácnost. Má pro ní smysl se snažit, pracovat na sobě. Denně se připravuje na soudní řízení, vyšetření u soudního znalce zvládla dobře. Pevně věříme, že i záznamy ze sobotních návštěv, které se uskutečňují díky Vám, sehrají pozitivní důkazní roli.  Děláme maximum pro to, aby už v květnu mohla Monika se svou dcerkou trávit celé víkendy u sebe doma.

Velké poděkování Vám všem

Monika a SKOK do života

Sbírku již podpořilo 54 dárců

„Pro Moniku a Natálku aby se mohly vidět. Děkujeme a hodně štěstí. Vaši Andělé bez křídel“
4 000 Kč — Spolek dobrých duší, Andělé bez křídel. před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

111 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

3 440 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Moni držím palce“
252 Kč — Romana před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem