Maminka Magdaléna a její 4 děti potřebují pomoc

Znojmo / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Maminka Magdaléna a její 4 děti potřebují pomoc

0 %

Vybráno 11 000 Kč z 10 000 Kč
Zbývá -467 dnů
Sbírka byla ukončena 16. února 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

S dětmi jsem si prošla vším možným i pobytem v azylovém domě. Dělala jsem ale vše pro to, aby to tak nezůstalo a nyní již 3 roky bydlím samostatně v tomto bytě.

Jsem Slovenka s přechodným pobytem a mám 4 děti – 7letou Terezku, 8letého Tomáše, 11letého Roberta a 2,5letého Davídka. Jsem tak na rodičovské dovolené a nyní řeším náhradní výživné, protože otec, se kterým mám 3 mladší děti, výživné nehradí.

Mám dluh na nájemném právě díky absentujícímu výživnému.

Jak sbírka pomůže?

Majitel bytu je sice moc hodný – před týdnem mi dal kvůli dětem i možnost splácet dlužnou částku, za což jsem mu samozřejmě vděčná, ale problém je v tom, že i ty splátky jsou pro mě dost velkou zátěží, kdy mi potom opravdu nezůstává na jídlo.

Navíc jsem mu splácela už tak předtím nájem z doby, kdy jsem byla vážně nemocná. Byl to rok trápení.

Mám teď také zvednuté energie na dvojnásobek a na úřadu práce mi slíbili pomoc až když doložím doklad o zaplacení energií.

Takže teď ze stravy platím navíc ještě skoro 3 000 Kč na energie. Prosím, pomozte mi konečně nedlužit na nájemném a moci dětem dopřávat plnohodnotné jídlo, které si zaslouží.

Děkuji.

Díky Vám všem !!!

21. 02. 2023

Z celého srdce Vám děkuju, děkuju dárcům. Znamená to pro mě a mé děti moc, je to pro nás velká pomoc. Teď můžu klidně spát jelikož vím že nájem je zaplacený. Moc moc děkuju ♥️♥️♥️♥️♥️

Magdaléna a děti

Sbírku již podpořilo 2 dárců

9 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Přeju Vám, abyste to zdárně zvládla.“
2 000 Kč — Eva Mlčoušková před rokem