Lepší vyhlídky do budoucna pro Vlastíka a jeho sestry

Vítkov / Sbírku organizuje Žaneta Zaoralová

{}

Lepší vyhlídky do budoucna pro Vlastíka a jeho sestry

0 %

Vybráno 28 756 Kč z 23 000 Kč
Zbývá -533 dnů
Sbírka byla ukončena 29. prosince 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem maminka samoživitelka 3 úžasných dětí. Žije s námi ještě můj tatínek a dědeček dětí. Mám dvě dcerky – Žanetu, Annu a syna Vlastu. Ze Žanety se stala malá slečna, která nastoupila do první třídy. Anna je na vyšším stupni základní školy. Vlastík nyní v září nastoupil na učiliště obor řezník v Opavě. Do školy chodí rád, nejvíc ho baví právě praxe v řeznictví.

Spolupracuji s organizací SASRD a moje sociální pracovnice mě na založení sbírky doporučila a také mi s vyplněním žádosti pomohla. Touto cestou bych chtěla požádat o pomoc pro své děti. Žijeme v bytě 2 + 1 a potýkáme se s finanční nouzí. Každý měsíc je pro nás napjatý. Pro děti je komplikované zajistit soukromí a prostor k jejich zdravému vývoji. Holkám bych proto ráda pořídila patrovou postel pro zlepšení kvality jejich spánku a lepší uzpůsobení prostoru, ve kterém vyrůstají. 

V současné době spí na starším rozkládacím gauči. Holkám by moc pomohlo zdravější spaní a každá by mohla mít svůj malý koutek jen pro sebe.

Ze sbírky bych také ráda synovi zafinancovala dopravu do školy, která měsíčně stojí okolo 800 Kč a na pomůcky do školy, které pro nás bývají nenadálým a problematickým výdajem. Vlastík je velmi skromný, nechce ani ve škole chodit na obědy, aby rozpočet na jeho studia nebyl tolik nákladný a bylo postaráno taky o jeho sestry. Je to moc ohleduplný a hodný chlapec. Ráda bych mu proto také zajistila lepší podmínky pro jeho studium. 

Slovy sociální pracovnice

„Vlastík je milý a snaživý mladý muž, který se chce o matku a sestry do budoucna postarat. Vybral si studium obor řezník. Studium ho baví, nejraději má praxi, kde prozatím vykosťují maso ve společnosti Bivoj. Z důvodu zdražování si matka nemůže dovolit platit jízdné do školy do Opavy a zajistit všechny pomůcky. Proto touto cestou pomáhám mamince k dosažení cíle s vaší pomocí.“

Moc Vám děkuji za každou pomoc, kterou pro moje děti poskytnete. Moc si jí vážím a věřím, že jim to prospěje do budoucna k jejich lepší soběstačnosti a budoucnosti.

Sbírku již podpořilo 12 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

2 112 Kč — Anonymní dárce před rokem

292 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Tento příběh mě zaujal kvůli Vlastíkovi. Ať nadále zůstane takový, jaký je, dobrý člověk. “
2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať se vám roce 2023 naplní lepší vyhlídky“
17 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Kéž bude u vás lépe. Vlastovi přeji úspěch ve studiu, holčičkám ve škole. Kéž jste všichni zdraví a šťastní. “
500 Kč — Květa před rokem

2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem