Léčba kmenovými buňkami pro TÁTU

Praha 4 / Sbírku organizuje Kateřina Pešánová

{}

Léčba kmenovými buňkami pro TÁTU

0 %

Vybráno 95 663 Kč z 276 500 Kč
Zbývá -1283 dnů
Sbírka byla ukončena 13. října 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Přátelé, kamarádi!

Na fotce vidíte mě a mého tátu. Jsem tam jen já, protože jsem pravděpodobně poslední z rodiny, kdo v tátu věří. ? Táta prodělal mrtvici na levé straně těla. Od té doby sedí v křesle, celý den kouká jen na TV a já už kolem něj chodím 10. rok ?. Před půl rokem jsem zjistila, že by mu bylo možné implementovat kmenové buňky a tím ho vrátit zpět do původního stavu. (Zpátky!) 

Absolvovali jsme konzultaci, kde nám řekli, že by to u něj bylo možné. Strávil by tři měsíce v lázních a do roka, kdy by aktivně zapojil své síly, by mohl být zase úplně samostatný. 

Táta pracoval celý život a nasadil si na sebe víc povinností, než dokázal utáhnout. Pracoval pro velké firmy, neznal dovolenou, dokud ho to úplně nevysálo. Ráda bych mu jeho oběť vynahradila.

Jsem schopna nabídnout např. návrh originálního designu, loga pro firmu případně tvorbu originálního uměleckého díla, které by se dalo např. vydražit jako revanž. Také by si třeba mohla nějaká firma odečíst dar z daní. 

Léčba kmenovými buňkami stojí 300 tis. Kč, ekvivalent 12000 €. Spolupracuje se na ní se zahraničím. Pokud by se nějaké řešení našlo, budeme já i celá rodina neskutečně vděční.?

Zbývá nám 276 500 Kč. Sbírka bude otevřena ještě tři měsíce.

Pokud by se částku nepodařilo vybrat, pokusili bychom se dát dohromady alespoň 50 tis. Kč na aplikaci Intravenozní laserové terapie na stejné Klinice Cellthera. 

Děkuji za pomoc! ?

Poděkování

05. 01. 2021

"Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří přispěli na realizaci projektu "Laserová terapie pro tátu", táta vypadá o 100% lépe. Ještě bojujeme s demencí, ale léčba pomáhá hojit i poraněné tkáně, takže celkově je na tom táta o dost lépe. Doufáme, že se stav bude ubírat stále k lepšímu, táta se zbavil spasticity (ohnutí do embryonalního stádia) v rukou a krku, ještě má zatuhlé nohy, mírně hybné, to by ale mohla vyřešit intenzivní rehabilitace. Leccos by ještě opravila vitamínová terapie. Léčba by si měla do tří měsíců sednout do definitivní podoby."

 

Děkujeme, že se nemožné stalo možným ❤️

Sbírku již podpořilo 103 dárců

50 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

3 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

350 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Přeji vám ze srdce aby se tatínek uzdravil! Hodně štěstí “
400 Kč — Mariana T. před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety