Kessy pomáhala uzdravovat. Nyní jí pomůžeme my!

Ústí nad Labem, Povrly / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Kessy pomáhala uzdravovat. Nyní jí pomůžeme my!

Vybráno 50 387 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -267 dnů
168 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 25. června 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem dětská sestra, která se díky náhodě před více jak 12 lety dostala ke canisterapii. To je druh terapie, kdy se zlepšuje stav pacientů pomocí léčebného kontaktu se psem.

Jak šel čas, tak jsem canisterapii úplně propadla a vystudovala jsem i obor ergoterapie, abych mohla pacientům ještě více pomáhat. Za ty roky jsem se svými psy navštívila různá oddělení a zařízení, od nejmenších dětí, přes intenzivní pacienty, po stařečky v domově důchodců až k pacientům paliativní péče.

Začínala jsem s jednou fenkou bernského salašnického psa, toto plemeno mě doprovází stále, jen s tím rozdílem, že jsou 4. Bohužel nejstarší fenka Kessy ve svých skoro 8 letech, onemocněla rakovinou plic.

Výtěžek této sbírky poputuje na léčbu Kessy.

Nádor se podařilo odstranit, ale čeká nás ještě chemoterapie. Již operace stála nemalý obnos peněz, který jsem si musela zapůjčit, ale s chemoterapií potřebuji již pomoci.

Abych totiž mohla zapůjčené částky splácet, beru si v práci přesčasy a maximálně se snažím si přivydělat i dalšími možnostmi. Momentálně jsem ale na absolutní hranici svých časových a silových možností. Musím také pečovat o Kessy, a navštěvovat s ní veterinu. Bohužel mi v tomto módu zbývá jen minimum času na provádění canisterapie. Pomozte mi zase pomáhat na maximum a uzdravit Kessy, která v životě byla tak moc nápomocná různým lidem.

Sbírku již podpořilo 62 dárců

„Držíme palce.“
500 Kč — Verča Veselá před rokem

„Hodně sil přeji!“
373 Kč — Králová Eva před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držte se. Přejeme hodně zdraví a štěstí. Míša a parťák Rony.“
300 Kč — Michaela před rokem

„❤️“
500 Kč — Martina Bártová před rokem

1 000 Kč — Petra před rokem

1 221 Kč — Jakub před rokem

500 Kč — Milan Šikut před rokem

„Držím palce“
1 000 Kč — Libichová před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem