Kessy pomáhala uzdravovat. Nyní jí pomůžeme my!

Ústí nad Labem, Povrly / Organizer: Lenka Macháčková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Kessy pomáhala uzdravovat. Nyní jí pomůžeme my!

Amount raised 50 387 Kč of 30 000 Kč goal
Left 40 days
168 % z původního cíle
The campaign has ended 25. June 2022

Help by sharing

Jsem dětská sestra, která se díky náhodě před více jak 12 lety dostala ke canisterapii. To je druh terapie, kdy se zlepšuje stav pacientů pomocí léčebného kontaktu se psem.

Jak šel čas, tak jsem canisterapii úplně propadla a vystudovala jsem i obor ergoterapie, abych mohla pacientům ještě více pomáhat. Za ty roky jsem se svými psy navštívila různá oddělení a zařízení, od nejmenších dětí, přes intenzivní pacienty, po stařečky v domově důchodců až k pacientům paliativní péče.

Začínala jsem s jednou fenkou bernského salašnického psa, toto plemeno mě doprovází stále, jen s tím rozdílem, že jsou 4. Bohužel nejstarší fenka Kessy ve svých skoro 8 letech, onemocněla rakovinou plic.

Výtěžek této sbírky poputuje na léčbu Kessy.

Nádor se podařilo odstranit, ale čeká nás ještě chemoterapie. Již operace stála nemalý obnos peněz, který jsem si musela zapůjčit, ale s chemoterapií potřebuji již pomoci.

Abych totiž mohla zapůjčené částky splácet, beru si v práci přesčasy a maximálně se snažím si přivydělat i dalšími možnostmi. Momentálně jsem ale na absolutní hranici svých časových a silových možností. Musím také pečovat o Kessy, a navštěvovat s ní veterinu. Bohužel mi v tomto módu zbývá jen minimum času na provádění canisterapie. Pomozte mi zase pomáhat na maximum a uzdravit Kessy, která v životě byla tak moc nápomocná různým lidem.

62 donations

“Držíme palce.”
500 Kč — Verča Veselá 1 week ago

“Hodně sil přeji!”
373 Kč — Králová Eva 1 week ago

373 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Držte se. Přejeme hodně zdraví a štěstí. Míša a parťák Rony.”
300 Kč — Michaela 1 week ago

“❤️”
500 Kč — Martina Bártová 1 week ago

1 000 Kč — Petra 1 week ago

1 221 Kč — Jakub 2 weeks ago

500 Kč — Milan Šikut 2 weeks ago

“Držím palce”
1 000 Kč — Libichová 3 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago